pagina bonusuri

În această secţiune veţi putea propune orice sugestie pentru îmbunătăţirea serverului.
Locked
Slik
Membru M2L
Membru M2L

Wed Nov 13, 2019 11:59 pm

Salut.

Propun implementarea unei pagini de bonusuri unde iti poti vedea toate bonusurile de la obiectele care le ai echipate (aparare sabie, sansa de lovitura critica, puternic impotriva diavolului etc.), cred ca stiti la ce ma refer. Aceasta fereastra sa fie deschisa de una dintre tastele pentru functii (F1 - F12) sau o sagetuta mica la fereastra cu statusul caracterului. Nu cred ca infuenteaza modul de joc, tot pvm hard va ramane si cred ca ar aduce un plus server-ului.

PS: nu imi e lene sa adun :))

Multumesc. :D
[GA]Beebo
Administrator
Administrator
Has thanked: 2 times

Sat Nov 30, 2019 8:13 pm

Slik wrote:
Wed Nov 13, 2019 11:59 pm
Salut.

Propun implementarea unei pagini de bonusuri unde iti poti vedea toate bonusurile de la obiectele care le ai echipate (aparare sabie, sansa de lovitura critica, puternic impotriva diavolului etc.), cred ca stiti la ce ma refer. Aceasta fereastra sa fie deschisa de una dintre tastele pentru functii (F1 - F12) sau o sagetuta mica la fereastra cu statusul caracterului. Nu cred ca infuenteaza modul de joc, tot pvm hard va ramane si cred ca ar aduce un plus server-ului.

PS: nu imi e lene sa adun :))

Multumesc. :D
Salutare, am putea face asta insa numai pe viitor.. dorim sa ne informam despre acest tip de sistem mult mai bine si sa vedem daca sunt variante mai avansate.

Toate cele bune #Legend2
Locked