Injuraturi De Mama

În această secţiune veţi putea reclama un jucător pentru încălcarea regulamentului.
Locked
menthol90
Membru M2L
Membru M2L

Tue Dec 10, 2019 10:56 pm

Nume: MaXyMuS

Nume Reclamantii: TheodoR si DarkClawss

Motiv: Au venit peste noi in v4 la vrajitoare dar nu asta este problema asta este esenta jocului. Ciudat este ca au inceput sa injure degeaba si sa vorbeasca foarte urat ba chiar i-am rugat sa vorbeasca frumos si cel mai rau ma ma deranjat ca m-au injurat de mama care ea nu are nicio treaba cu acest joc si nu au niciun drept sa faca asta. Tot imi spuneau intruna ca am facut cerere de Helper si nu am fost acceptat, nici asta nu o inteleg de ce tot o spunea intruna. Totusi este un joc o banala distractie virtuala dar chiar nu vad de ce ar trebui sa fim injurati de mame, mortii si alte cele. Va rog sa ii sanctionati pe acesti doi jucatori care ar trebui sa isi vada de jocul lor. Multumesc! :cry:
Attachments
1211_000503.jpg
1211_000503.jpg (206.16 KiB) Viewed 952 times
1210_235415.jpg
1210_235415.jpg (210.21 KiB) Viewed 952 times
[GA]Beebo
Administrator
Administrator

Thu Dec 12, 2019 5:25 pm

menthol90 wrote:
Tue Dec 10, 2019 10:56 pm
Nume: MaXyMuS

Nume Reclamantii: TheodoR si DarkClawss

Motiv: Au venit peste noi in v4 la vrajitoare dar nu asta este problema asta este esenta jocului. Ciudat este ca au inceput sa injure degeaba si sa vorbeasca foarte urat ba chiar i-am rugat sa vorbeasca frumos si cel mai rau ma ma deranjat ca m-au injurat de mama care ea nu are nicio treaba cu acest joc si nu au niciun drept sa faca asta. Tot imi spuneau intruna ca am facut cerere de Helper si nu am fost acceptat, nici asta nu o inteleg de ce tot o spunea intruna. Totusi este un joc o banala distractie virtuala dar chiar nu vad de ce ar trebui sa fim injurati de mame, mortii si alte cele. Va rog sa ii sanctionati pe acesti doi jucatori care ar trebui sa isi vada de jocul lor. Multumesc! :cry:
Salutare,

Jucatorul @TheodoR a fost penalizat cu 2h mute pentru limbaj
Jucatorul @DarkClawss a fost penalizat cu 1h mute pentru limbaj

La fel ai fost penalizat si tu @MaXyMuS cu 1h mute pentru limbaj-ul pe care i-ai oferit inapoi..

Toate cele bune #Legend2.ro
Locked