:)

În această secţiune veţi putea reclama un jucător pentru încălcarea regulamentului.
TheHell
Membru M2L
Membru M2L
:)

Post by TheHell »

Nume: TheHell
Nume reclamat: shamirking
Motiv: Aceeași poveste zi de zi, deși ai specificat clar, BEBO, ce se întâmplă la următoarea abatere, ghici ce? Totul continuă.... fără a fi provocat de nimeni, înjură și jignește de pe shop-uri și conturi de farm, pentru că știe că ia maxim mute pe acel cont și nu ne mai "chinuim" să îi facem reclamație, iar de pe contul principal jignește non-stop, încearcă să aducă acuze false și caracterul anti-joc este exact același. Am să te rog să iei masurile necesare.
Dovada:
https://imgur.com/a/cs7gcGr - jigniri și instigare (primul mesaj)
https://imgur.com/a/G6LuzMa - cred că nu e nevoie de traducere, dacă nu mai poate înjura, crede că noi nu știm engleză.

https://imgur.com/a/pYtmG5a - să nu uităm că prima regulă a fost încălcată de către shamir de ceva timp care ar fi trebuit sancționată de mult cu ban permanent. Dar sunt de acord ca oricine merită o a doua șansă, dar deja, nu mai e cazul. Am să vă rog să luați atitudine astfel încât regulamentul să nu-și piardă din credibilitate. Mulțumesc!
TheHell
Membru M2L
Membru M2L
Re: :)

Post by TheHell »

https://imgur.com/a/1MGrZSs - încearcă să-l provoace pe lelgolas să fie banat, dacă înscenarea nu a funcționat cu privire la banarea mea. Eu zic ca e totul clar. Orice reply nu va primi răspuns din partea mea, așa că nu vă chinuți, știți voi, aștept stric mesajul ADMINISTRATORULUI.
TheHell
Membru M2L
Membru M2L

Post by TheHell »

chinuiți*
TheHell
Membru M2L
Membru M2L

Post by TheHell »

strict* aparent tastatura mea cedeaza reclamațiilor făcute :)). Facem puțin haz de necaz.
Wallernr1
Membru M2L
Membru M2L

Post by Wallernr1 »

taci ma ca tu iar ai l-ai provocat pe regele shamir aiurea.... ai spus ca daca mai face asa se da ban 60 de zile ....
AAA si apropo de regulament yakuza ma amenintat acu ceva timp ca vine si ma bate si pacat ca nu e in tara ca pune el oameni si ma bate ....si ma alearga iar beebo poate verifica in loguri de prin luna ianuarie .
Si legolas a gasit un profil de fb si crede ca sunt eu ..... si tot ma ameninta ca ma bate ca o injura si ca drege cu sora mea , desi eu nu am sora da asa zice el... stafful poate verifica in loguri de acum o luna .
Cat despre tine ma omule daca ti-a zis Gm-ul sa nu mai faci reclamatii aiurea ca tu provoci jucatori tu dc faci ma reclamatie dupa ce provoci jucatoru ..... 15 ani ce ii ai
Sorin77
Membru M2L
Membru M2L
Spam forum

Post by Sorin77 »

The hell spameaza forumu aiurea nu v ati saturat de plangaciosu asta??

Ce sunt astea ma? Scopu tau in viata e sa banezi playerii pentru ce?😂😂😂 nu te am injurat nici instigat... n am voie sa te iau la misto? Mi se pre ca ai prins aripi pe aici aiurea. Nu mai plage atat ca nu te a injurat nimeni😂😂
Sorin77
Membru M2L
Membru M2L

Post by Sorin77 »

data trecuta cand am postat eu adevaratele instigari a spus bebo sa incetam cu postatu pe forum!!

De atunci m ati instigat si injurat in fiecare zi dar nu am mai postat pentru ca a zis BEBO ca urmatoru care posteaza pe
Forum ia ban, deci tu ai incalcat chestia asta
Theodor
Membru M2L
Membru M2L

Post by Theodor »

Nu văd unde te a amenințat in viața reala din reclamația asta. Te a făcut “bi tch” și a spus ca mâna dreapta e oier...mi se pare o aberație ce ai făcut aici!
TheHell
Membru M2L
Membru M2L

Post by TheHell »

https://imgur.com/a/2OeW8XA , nu mai comentați aiurea, deoarece comentați degeaba, eu mi-am văzut de jocul meu, voi în loc să vă vedeți de al vostru ați căutat-o, cât despre răspunsul lui bebo, a crezut că eu sunt legolas și i-a fost adresat lui. Nu plange nimeni, staff-ul îndeamnă la reclamarea oricărei nereguli din joc, asta fac. Dacă vă vedeați de jocul vostru și aveați puțin bun simț, poate nu făceam alte reclamații, oricum pe joc ați văzut ca nu vă bag în seamă și asta vă doare, de asta și încercați să mă jigniți/provocați dar v-ați ales persoana greșită, veniți pe forum în haită, credeți că impresionați. Eu vin cu dovezi, poze, nu e nevoie să-mi îndemn prietenii/breasla să mă susțină "vocal", eu am dovezi. Voi veniți cu vorbe, care sunt egal cu 0 din gura unor oameni fără respect, demnitate și principii.

NU UITA, RESPECTĂ ȘI VEI FI RESPECTAT! :) acesta a fost ultimul meu mesaj la acest post, orice reply nu va fi luat în considerare decât cel de la un ADMINISTRATOR. Toate cele bune!
Wallernr1
Membru M2L
Membru M2L

Post by Wallernr1 »

bro degeaba faci tu poze daca , tu le dai primul pm si ii provoci sa te injure ,te dai mare sfant da nu esti ... pui doar ceea ce vrei ,tu ar trebuii sa iei ban de fiecare data cand dai pm lui shamir ca sa il enervezi ca tu asta urmaresti dau pm ii zici 2 3 propozitii si daca el nu te baga in seama continui pana il enervezi , beeboo ai zis ca cine face reclamatii aiurea ia baann unde banu vreau sa primeasca ban copilu asta... ca daca era dupa mine faceam si eu reclamatii lui cand ma injura de toate sau celorlalti de la ei din breasla ,da eu is cu capul pe umeri si am zis sa las de la mine cel mai destept cedeaza !

Locked