Cerere HELPER

In aceasta sectiune poti sa faci o cerere pentru helper
Locked
marinicapirlog8
Membru M2L
Membru M2L

Tue Apr 09, 2019 12:03 pm

Nume real: Marinica
Varsta ta: 19 ani
De unde provi: VRANCEA
Cu ce te ocupi: sunt elev invat la liceu ( clasa a 12 a )
Care este hobby-ul tau: in timpul liber ma joc metin :) / imi place sa joc sah si sa vorbesc cu oameni in mediul on-line !
O descriere despre tine: sunt un baiat care isi petrece mult timp jucandu-se , nu sunt foarte comunicativ in real life :) mai pe scurt sunt timid !

Numele caracterului: oOSpectro
Nivelul detinut pe joc: 80
Minute jucate (ScreenShoot): SS-ul se poate urca pe - https://postimg.cc/0rF7Zphx
De ce crezi ca meriti Helper?: pentru ca imi dedic mult timp jocului ( se vede si din faptul ca am cele 10000 de minute necesare pentru acesto mod ! Si consider ca as putea ajuta multi playeri cu raspunsuri la intrebari , fiind activ si dornic de a ajuta si pe altii !
Esti deacord cu decizia luata de staff in cazul in care nu vei fii acceptat?: da :)) viata merge inainte no ? :)) !
[GA]Beebo
Administrator
Administrator
Has thanked: 2 times

Fri Jun 07, 2019 2:13 pm

Salutare,

Dorim sa te informam faptul ca ai fost respins pentru gradul de helper insa totodata dorim sa te motivam prin faptul ca sa nu te dai batut si prin a mai face cereri pentru gradul de helper.
Detii 1+ de la echipa @Legend2 pentru propunerea ta si dorim la urmatoarea cerere de grad ca propunerea ta sa fie mai dezvoltata si putin mai calitativa.

Cu drag, @Legend2
Locked