Cerere Helper

In aceasta sectiune poti sa faci o cerere pentru helper
Locked
sexpanamera
Membru M2L
Membru M2L

Fri Feb 22, 2019 4:48 pm

Nume real: Ovidiu
Varsta ta: 20
De unde provi: Corabia
Cu ce te ocupi: Momentan cu nimic ... pot spune *ma joc metin*
Care este hobby-ul tau: fotbalul, jocurile pe pc ,
O descriere despre tine: Pai ce pot sa spun.... imi place sa ajut, sunt o fire optimista si rabdatoare si imi place sa spun totul in fata, nu sa ma feresc .

Numele caracterului: SexPanamera
Nivelul detinut pe joc: 62 momentan.
Minute jucate (ScreenShoot): 12.000 https://postimg.cc/BPpvF0bz
De ce crezi ca meriti Helper?: Pai in primul rand pentru ca sunt multi jucatori incepatori care nu cunosc jocul si serverul asa bine.
In al doilea rand imi dau seama cata munca depuneti pentru ca serveru sa functioneze cum trebuie si aveti nevoie de ajutor.

Esti deacord cu decizia luata de staff in cazul in care nu vei fii acceptat?: Categoric .
Ps: in unele zile pot sta on pana la 12-15h pe zi . (fara sa sttau afk)

*Edit: poza minute !
Last edited by sexpanamera on Sun Mar 03, 2019 2:29 am, edited 2 times in total.
PARIS77
Membru M2L
Membru M2L

Fri Feb 22, 2019 7:04 pm

Salut Ovidiu!
Ar trebui sa fim realisti cand punem cate ore poti sta pe joc zilnic nu cred ca esti robot sa stai atat cat ai spus nu ai nici numarul de minute jucate cerute de catre administratori si descrierea despre tine mi se pare cam simpla momentan as spune ca sunt contra aplicatiei tale de helper :)
sexpanamera
Membru M2L
Membru M2L

Sat Feb 23, 2019 2:38 am

Salut .
Nu am zis ca stau zilnic atat, dar in unele zile cand chiar nu am ce face ma joc metin, daca vrei iti arat apeluri pe discord de 10h + , prin unele ma pot referi la 2-3 zile pe saptamana...
Se poate verifica de cand am contu si cate minute am, daca faci un calcul o sa vezi ca nu mint si nu as avea de ce .
Minutele sunt in crestere si la momentul luării unei decizii finale voi avea cu siguranta cele 10k + fara nici o indoiala .
Iti respect opinia fie ea pro sau contra, multumesc .
furacu98
Membru M2L
Membru M2L

Sat Mar 02, 2019 8:29 pm

Recomand. Am dat de el pe multe servere si este un baiat de nota 10, chiar tin minte ca a mai fost si in staff pe unele si chiar se ocupa, nu se da inapoi de la a ajuta pe cineva . Iti urez multa bafta, sper sa te vad helper sau de ce nu ceva mai mult pe serverul asta. Succes !
[GA]Beebo
Administrator
Administrator
Has thanked: 2 times

Sun Mar 03, 2019 7:12 pm

Salutare,

Cererea ta este RESPINSA nu putem sa iti dam un motiv exact respingerea ta insa nu sunt raportari in privinta ta din partea jucatorilor sau activitatea ta exacta.
Iti uram succes pe viitor la aplicare.

toate cele bune
Locked