Cerere Helper [ACCEPTAT]

In aceasta sectiune poti sa faci o cerere pentru helper
Locked
john27
Helper server
Helper server

Mon Sep 23, 2019 4:59 pm

Nume real:Pirvu Ionut
Varsta ta:23
De unde provi:Iasi
Cu ce te ocupi:Gestionar/Sofer
Care este hobby-ul tau:Sport/Muzica/Gaming/Comedia si Leneveala :))
O descriere despre tine:Sunt o persoana sociabila,cu mult bun simt,curios din fire.Sunt deschis la noi provocari iar prin munca si perseverenta reusesc deseori sa obtin ceea ce imi propun.Reusesc sa.mi fac prieteni extrem de usor doar prin felul meu de a fi si incerc ca de fiecare data sa las loc de 'Buna Ziua'!

Numele caracterului:InS1diouS
Nivelul detinut pe joc:75 IN CRESTERE
Minute jucate (ScreenShoot):https://i.postimg.cc/MGsccWLR/Untitled.png Tin sa precizez ca acest numar de ore a fost facut in 2 saptamani si e in crestere.
De ce crezi ca meriti Helper?:Eu petrec 8 ore la munca iar o mare parte din timpul liber i.o dedic acestui server.Imi doresc sa ajut pe oricine are nevoie ,de un sfat o indicatie sau o informatie privitoare la Server si la modul acestuia de joc .Consider ca sunt pregatit din orice punct de vedere si imi doresc sa contribui la dezvoltarea acestui Server.
Esti deacord cu decizia luata de staff in cazul in care nu vei fii acceptat?:Da,deoarece respect decizia altora.
InS1diouS
stefanita1
Helper server
Helper server

Sat Sep 28, 2019 8:32 am

Recomand !! E băiat de caracter joacă foarte mult timp , un băiat calm cu bun simt ar merita H
john27
Helper server
Helper server

Sat Sep 28, 2019 10:34 am

Multumesc Naruto , si tu esti o persoana cu un caracter deosebit ,mereu implicat si dispus sa ajute !
InS1diouS
[GA]Beebo
Administrator
Administrator
Has thanked: 2 times

Sat Sep 28, 2019 3:37 pm

john27 wrote:
Mon Sep 23, 2019 4:59 pm
Nume real:Pirvu Ionut
Varsta ta:23
De unde provi:Iasi
Cu ce te ocupi:Gestionar/Sofer
Care este hobby-ul tau:Sport/Muzica/Gaming/Comedia si Leneveala :))
O descriere despre tine:Sunt o persoana sociabila,cu mult bun simt,curios din fire.Sunt deschis la noi provocari iar prin munca si perseverenta reusesc deseori sa obtin ceea ce imi propun.Reusesc sa.mi fac prieteni extrem de usor doar prin felul meu de a fi si incerc ca de fiecare data sa las loc de 'Buna Ziua'!

Numele caracterului:InS1diouS
Nivelul detinut pe joc:75 IN CRESTERE
Minute jucate (ScreenShoot):https://i.postimg.cc/MGsccWLR/Untitled.png Tin sa precizez ca acest numar de ore a fost facut in 2 saptamani si e in crestere.
De ce crezi ca meriti Helper?:Eu petrec 8 ore la munca iar o mare parte din timpul liber i.o dedic acestui server.Imi doresc sa ajut pe oricine are nevoie ,de un sfat o indicatie sau o informatie privitoare la Server si la modul acestuia de joc .Consider ca sunt pregatit din orice punct de vedere si imi doresc sa contribui la dezvoltarea acestui Server.
Esti deacord cu decizia luata de staff in cazul in care nu vei fii acceptat?:Da,deoarece respect decizia altora.
Salutare,

Dorim sa te anuntam ca ai fost acceptat ca si helper in teste timp de 14 zile!
Locked