Cerere Helper

In aceasta sectiune poti sa faci o cerere pentru helper
Locked
faracopii
Membru M2L
Membru M2L

Fri Mar 08, 2019 9:16 pm

Nume real: Ilie Critian.
Varsta ta: 18 ani.
De unde provi: Ploiesti, judetul Prahova.
Cu ce te ocupi: Elev la un Colegiu de top al Ploiestiului (Colegiul National "Alexandru Ioan Cuza", profil matematica-informatica)
Care este hobby-ul tau: Printre hobby-urile mele se numara cantatul la chitara, desenatul caricaturilor si in general desenul grafic si box-ul.
O descriere despre tine: Salutare, sunt Cristian si as vrea sa va vorbesc putin despre mine. O sa fiu sincer si o sa las de-o parte scenariile fanteziste in care mi-as dedica viata metin-ului, depasind un numar de poate peste 10 ore zilnic. Imi place sa cred ca sunt o persoana creativa, perseverenta si foarte dedicata asupra a ceea ce-mi propun. Imi asum ca membrii staff-ului sunt in cautarea unei persoane diplomate si competente, o persoana care vorbeste limba engleza cursiv si nu intampina dificultati in a se exprima si a se face inteles in limba romana. Consider ca sunt o persoana capabila de a face o treaba buna in pozitia de "Helper" deoarece am foarte multa rabdare si pot aduce o imagine buna serverului prin simplul fapt ca stiu ce inseamna sa ai nevoie de o persoana care intr-un momentdat sa ia o decizie corecta si poate ca de multe ori acel lucru nu se va intampla. Viata m-a cladit intr-o maniera incat sa ofer celorlalti ce as vrea sa primesc si poate, deseori, ce mi-as fi dorit sa primesc la un anumit momentdat. De mentionat este faptul ca, sincer vorbind, imi petrec aproximativ 3-4 ore pe metin2 Legend, zilnic. (Ceea ce nu mi se pare deloc o problema, dar pretuiesc atat sinceritatea cat si moralitatea, asadar ma simt nevoit sa aduc si acest detaliu.)

Numele caracterului:CristiNAME
Nivelul detinut pe joc:64
Minute jucate (ScreenShoot): https://postimg.cc/8fCDw7VR
De ce crezi ca meriti Helper?: Cum am precizat anterior, in descrierea scurta despre mine.
Esti deacord cu decizia luata de staff in cazul in care nu vei fii acceptat?: Cu siguranta da, nu pot contesta decizia luata de o persoana care va fi, cu siguranta, obiectiva.
zGraves
Membru M2L
Membru M2L

Sat Mar 09, 2019 7:52 am

Pari o persoana sigura pe tine , serioasa !

De la mine ai un PRO
faracopii
Membru M2L
Membru M2L

Sat Mar 09, 2019 9:22 am

Mersi frumos, frate. <3
Sunt o persoana agreeata si chiar placuta pe server, sper ca am fost destul de convingator mai sus, dar ramane de vazut ce ne rezerva viitorul, corect?
RaressJR
Membru M2L
Membru M2L

Sat Mar 09, 2019 5:47 pm

Am ținut să te felicit pe joc și o voi face și aici. După părerea mea, e cel mai corect model de cerere pe care l-am văzut aici. Un mare PRO si din partea mea.

Succes!
faracopii
Membru M2L
Membru M2L

Sat Mar 09, 2019 5:51 pm

RaressJR wrote:
Sat Mar 09, 2019 5:47 pm
Am ținut să te felicit pe joc și o voi face și aici. După părerea mea, e cel mai corect model de cerere pe care l-am văzut aici. Un mare PRO si din partea mea.

Succes!
Cheers! Multumesc mult pentru sustinere!
PARIS77
Membru M2L
Membru M2L

Sun Mar 10, 2019 8:27 am

pro
Spike
Membru M2L
Membru M2L

Mon Mar 18, 2019 12:47 pm

Contra !
Nu te cunosc personal, nu am avut încă contact nici în joc, am câteva mențiuni pozitive cum ar fi:
1. îți apreciez confidența...ține-o tot așa, te va ajuta în viață.
2. Nu am nici un dubiu cum că nu ai fi o persoană cultă drept dovadă cererea formulată bine, de un 8 spre 9 cum mi-ar place mie să-i spun
3. Încurajez stafful să caute personal cu cunostințe de limba straină, deoarece chiar am intalnit persoane care nu vorbeau limba noastră și ar putea facilita dezvoltarea numărului de playeri și diversitatea acestora.

Motivul pentru care iti dau contra și cum tu ești băiat destept si o sa te prinzi ce vreau sa spun e ca din tot ce ai zis acolo mă consider mai destept decat tine si totusi nu m-as fi formulat atat de superior.

Baftă!
faracopii
Membru M2L
Membru M2L

Mon Mar 18, 2019 8:06 pm

Salutari, mersi pentru feedback, pentru cuvintele frumoase si pentru faptul ca ti-ai alocat o bucata din timp pentru a formula un mesaj solid si coerent. Apreciez atat sinceritatea unui discurs al carui target nu e sa "picteze" cu cuvinte frumoase o esenta catastrofala, sa imbrace in aur un continut putred, cat si modul in care vezi lucrurile si esti capabil sa le pui in fata fiecaruia, clar ca o persoana ce vorbeste la un nivel avansat o limba straina va fi utila (Lucru pe care toti il considera adevarat, dar tu ai avut, imi place sa ii spun, curajul, de a exterioriza lucrul asta).
Inca odata, ma declar bucuros ca am avut ocazia de a purta o "conversatie" (Desi e mult spus, as opta mai degraba pentru "un schimb de replici", dar se poate interpreta intr-o maniera total gresita si prefer sa ma rezum la termenul de "conversatie") cu tine.
Bafta! <3
[GA]Beebo
Administrator
Administrator
Has thanked: 2 times

Sun Mar 24, 2019 7:11 pm

faracopii wrote:
Fri Mar 08, 2019 9:16 pm
Nume real: Ilie Critian.
Varsta ta: 18 ani.
De unde provi: Ploiesti, judetul Prahova.
Cu ce te ocupi: Elev la un Colegiu de top al Ploiestiului (Colegiul National "Alexandru Ioan Cuza", profil matematica-informatica)
Care este hobby-ul tau: Printre hobby-urile mele se numara cantatul la chitara, desenatul caricaturilor si in general desenul grafic si box-ul.
O descriere despre tine: Salutare, sunt Cristian si as vrea sa va vorbesc putin despre mine. O sa fiu sincer si o sa las de-o parte scenariile fanteziste in care mi-as dedica viata metin-ului, depasind un numar de poate peste 10 ore zilnic. Imi place sa cred ca sunt o persoana creativa, perseverenta si foarte dedicata asupra a ceea ce-mi propun. Imi asum ca membrii staff-ului sunt in cautarea unei persoane diplomate si competente, o persoana care vorbeste limba engleza cursiv si nu intampina dificultati in a se exprima si a se face inteles in limba romana. Consider ca sunt o persoana capabila de a face o treaba buna in pozitia de "Helper" deoarece am foarte multa rabdare si pot aduce o imagine buna serverului prin simplul fapt ca stiu ce inseamna sa ai nevoie de o persoana care intr-un moment dat sa ia o decizie corecta si poate ca de multe ori acel lucru nu se va intampla. Viata m-a cladit intr-o maniera incat sa ofer celorlalti ce as vrea sa primesc si poate, deseori, ce mi-as fi dorit sa primesc la un anumit momentdat. De mentionat este faptul ca, sincer vorbind, imi petrec aproximativ 3-4 ore pe metin2 Legend, zilnic. (Ceea ce nu mi se pare deloc o problema, dar pretuiesc atat sinceritatea cat si moralitatea, asadar ma simt nevoit sa aduc si acest detaliu.)

Numele caracterului:CristiNAME
Nivelul detinut pe joc:64
Minute jucate (ScreenShoot): https://postimg.cc/8fCDw7VR
De ce crezi ca meriti Helper?: Cum am precizat anterior, in descrierea scurta despre mine.
Esti deacord cu decizia luata de staff in cazul in care nu vei fii acceptat?: Cu siguranta da, nu pot contesta decizia luata de o persoana care va fi, cu siguranta, obiectiva.
Salutare,

Ai fost aprobat in teste timp de 14 zile
te rugam sa ne contactezi pe pagina officiala sau server!
Locked