Cerere Helper

In aceasta sectiune poti sa faci o cerere pentru helper
Locked
Renessme
Membru M2L
Membru M2L

Wed Mar 13, 2019 7:24 am

Nume real : Petre Iulian
Vârsta ta : 20
De unde provii : București
Cu ce te ocupi : Cu ospătăria !
Care este hobby-ul tău ? : Fotbalul
O descriere despre tine : Salut, ma numesc Iulian am 20 de ani sunt din București , aplic pentru Helper deoarece când stau in map1 primesc foarte multe mesaje . Asa dacă voi fi acceptat măcar știu de ce primesc :)) !

Numele caracterului : Renessme
Nivelul deținut in joc : 92
Minute jucate ( ScreenShoot ) : https://imgur.com/a/aWBuXni
De ce crezi ca meriți Helper : Sincer sa fiu nu știu de ce as merita dar la fel de sincer nu știu de ce NU as merita :D
Ești de acord cu decizia luată de staff in cazul in care nu vei fii acceptat ? : Asta e de la sine înțeles !
Deniisa
Membru M2L
Membru M2L

Wed Mar 13, 2019 7:30 am

Pro!! 😘😘
[GA]Beebo
Administrator
Administrator
Has thanked: 2 times

Sun Mar 24, 2019 7:19 pm

Renessme wrote:
Wed Mar 13, 2019 7:24 am
Nume real : Petre Iulian
Vârsta ta : 20
De unde provii : București
Cu ce te ocupi : Cu ospătăria !
Care este hobby-ul tău ? : Fotbalul
O descriere despre tine : Salut, ma numesc Iulian am 20 de ani sunt din București , aplic pentru Helper deoarece când stau in map1 primesc foarte multe mesaje . Asa dacă voi fi acceptat măcar știu de ce primesc :)) !

Numele caracterului : Renessme
Nivelul deținut in joc : 92
Minute jucate ( ScreenShoot ) : https://imgur.com/a/aWBuXni
De ce crezi ca meriți Helper : Sincer sa fiu nu știu de ce as merita dar la fel de sincer nu știu de ce NU as merita :D
Ești de acord cu decizia luată de staff in cazul in care nu vei fii acceptat ? : Asta e de la sine înțeles !
Saluare,
Cererea ta este respinsa nu iti vom spune un motiv anume insa pe simplul fapt ca sunt deja 3 helperi care au fost alesi si sunt in teste timp de 14 zile
In caz contrar daca in aceste 14 zile aceste 3 persoane nu vor fii active te vom pune in lista pentru gradul de helper asta dupa ce vom intreba jucatorii despre reputatia ta.

toate cele bune.
Locked