Cerere Helper

In aceasta sectiune poti sa faci o cerere pentru helper
Locked
Tofy
Membru M2L
Membru M2L
Been thanked: 1 time

Wed Mar 13, 2019 2:49 pm

Nume real: Tofy
Varsta ta: 27
De unde provi: Prahova
Cu ce te ocupi: Nu cred ca este relevant
Care este hobby-ul tau: In principiu sa construiesc Pc-uri pentru prieteni/Clienti
: Cand Imi permite timpul fac video pe Youtube
O descriere despre tine: Cuminte, Sociabil,Nu accept sa fiu luat de fraier (Pacalit) usor
Numele caracterului: Tofy
Nivelul detinut pe joc: 62 ( Caracterul Principal )
Minute jucate (SS): Voi posta minutele de la contul mare , dar as vrea Helper pe contul mic , ca cel mare are deja Grad de Youtube https://i.postimg.cc/T3cXt6qS/Untitled.png
De ce crezi ca meriti Helper : Pentru ca am ajutat intotdeauna plaueri cu raspunsuri in legatura cu metinul si nu numai .
Esti deacord cu decizia luata de staff in cazul in care nu vei fii acceptat : Why Not ! ;)
Daca nu e STRICAT , nu incerca sa il repari ! :mrgreen:
[GA]Beebo
Administrator
Administrator
Has thanked: 2 times

Sun Mar 24, 2019 6:36 pm

Tofy wrote:
Wed Mar 13, 2019 2:49 pm
Nume real: Tofy
Varsta ta: 27
De unde provi: Prahova
Cu ce te ocupi: Nu cred ca este relevant
Care este hobby-ul tau: In principiu sa construiesc Pc-uri pentru prieteni/Clienti
: Cand Imi permite timpul fac video pe Youtube
O descriere despre tine: Cuminte, Sociabil,Nu accept sa fiu luat de fraier (Pacalit) usor
Numele caracterului: Tofy
Nivelul detinut pe joc: 62 ( Caracterul Principal )
Minute jucate (SS): Voi posta minutele de la contul mare , dar as vrea Helper pe contul mic , ca cel mare are deja Grad de Youtube https://i.postimg.cc/T3cXt6qS/Untitled.png
De ce crezi ca meriti Helper : Pentru ca am ajutat intotdeauna plaueri cu raspunsuri in legatura cu metinul si nu numai .
Esti deacord cu decizia luata de staff in cazul in care nu vei fii acceptat : Why Not ! ;)
Salutare,

@Tofy - nu putem sa-ti atribuim gradul de helper deoarece detii deja gradul de [YT] pe serverul nostru.

Toate cele bune.
Locked