Cerere Intermediar [ACCEPTAT]

In aceasta sectiune poti sa faci o cerere pentru gradul de intermediar al server-ului metin2legend.
Locked
SamaelAkaSase
Membru M2L
Membru M2L
Cerere Intermediar [ACCEPTAT]

Post by SamaelAkaSase »

Nume real: Mario
Varsta ta: 23
De unde provi: Craiova
Cu ce te ocupi: Inginer
Care este hobby-ul tau: Sa citesc o carte buna / Inotul
O descriere despre tine: Salut, Sunt Mario am 23 de ani si imi place sa fac lucrurile bine, viata mea e relativ simpla merg la job, imi fac treaba cat pot de bine apoi vin acasa si imi petrec timpul pe metin2 Legend. Vine weekendul si ma implic in tote felu de activitati, chiar saptamana trecuta am facut voluntariat pentru o companie care se ocupa cu ingrijirea pisicilor. Am vise mari si de multe ori nu pot sari asa sus, am frustrari si multe ambitii. Sunt un om usor de inteles, un Roman tipic. Visul meu cel mai mare este sa schimb lumea, cat de putin dar sa o fac, daca azi reusesc sa fac o persoana sa zambeasca, sunt si eu fericit. Imi place sa evoluez pe cat posibil, mindestul este mereu acela ca mereu e loc de mai bine. Fac si multe prostii din care invat, dar cel mai important despre mine este ca mereu incerc sa pastrez o energie pozitiva in viata mea ca sa o pot transmite si altora.

Numele caracterului: WON
Nivelul detinut pe joc: 44
Minute jucate (ScreenShoot): https://postimg.cc/cvncfKBn
Ce presupune rolul de intermediar?: Rolul de intermediar presupune ca tu sa fi omul din mijloc, sa te asiguri ca un negot este cat mai transparent, corect si este facut intr-un timp cat mai util. Ca sa poti fi intermediar trebuie sa iti poti gestiona bine timpul.

Info: Cerintele necesare pentru a deveni intermediar sunt:

Minim 20k minute pe joc 1 singur cont - BIFAT
Cunostinte bune ale serverului - BIFAT
Recomandarii din partea jucatorilor ca intermediar - SPER CA BIFAT
Un vocabular bine organizat - BIFAT
Ysa
Membru M2L
Membru M2L
Re: Cerere Intermediar

Post by Ysa »

Like
[GA]Beebo
Administrator
Administrator
Re: Cerere Intermediar [IN CURS DE VERIFICARE]

Post by [GA]Beebo »

SamaelAkaSase wrote: Sun Jul 26, 2020 8:14 pm Nume real: Mario
Varsta ta: 23
De unde provi: Craiova
Cu ce te ocupi: Inginer
Care este hobby-ul tau: Sa citesc o carte buna / Inotul
O descriere despre tine: Salut, Sunt Mario am 23 de ani si imi place sa fac lucrurile bine, viata mea e relativ simpla merg la job, imi fac treaba cat pot de bine apoi vin acasa si imi petrec timpul pe metin2 Legend. Vine weekendul si ma implic in tote felu de activitati, chiar saptamana trecuta am facut voluntariat pentru o companie care se ocupa cu ingrijirea pisicilor. Am vise mari si de multe ori nu pot sari asa sus, am frustrari si multe ambitii. Sunt un om usor de inteles, un Roman tipic. Visul meu cel mai mare este sa schimb lumea, cat de putin dar sa o fac, daca azi reusesc sa fac o persoana sa zambeasca, sunt si eu fericit. Imi place sa evoluez pe cat posibil, mindestul este mereu acela ca mereu e loc de mai bine. Fac si multe prostii din care invat, dar cel mai important despre mine este ca mereu incerc sa pastrez o energie pozitiva in viata mea ca sa o pot transmite si altora.

Numele caracterului: WON
Nivelul detinut pe joc: 44
Minute jucate (ScreenShoot): https://postimg.cc/cvncfKBn
Ce presupune rolul de intermediar?: Rolul de intermediar presupune ca tu sa fi omul din mijloc, sa te asiguri ca un negot este cat mai transparent, corect si este facut intr-un timp cat mai util. Ca sa poti fi intermediar trebuie sa iti poti gestiona bine timpul.

Info: Cerintele necesare pentru a deveni intermediar sunt:

Minim 20k minute pe joc 1 singur cont - BIFAT
Cunostinte bune ale serverului - BIFAT
Recomandarii din partea jucatorilor ca intermediar - SPER CA BIFAT
Un vocabular bine organizat - BIFAT
Salutare,

Ai fost accepat!
Te rugam sa ne contactezi pe pagina cu numele din joc!
Image

Locked