[9/2/2019] UPDATE V3 / V4 / PADURE / ETC

In aceasta sectiune vor aparea update-urile & imbunatatirile aduse serverului nostru.
Locked
[GA]Beebo
Administrator
Administrator
Has thanked: 2 times

Fri Feb 22, 2019 4:07 pm

In decursul zilei de 9 februarie 2019 serverul va primi urmatoarele update-uri:
  • Protectia PVP pentru cei incepatori din Valea Orcilor va fi inlaturata
  • Numarul pietrelor METIN din Padurea Rosie a fost marit de la 10 la 24 dar rata de drop la manusa talharului a fost scazuta de la 20% la 15%
  • In Padurea Fantoma s-a adaugat dropul la manusa talharului cu rata de 30%
  • A fost adaugat drop la scoica si vrajeste obiectul la armata setaou din v3/v4
  • La Vrajitoarea de Gheata Mare am adaugat la drop Otele +4, scoica,cele 6 site-uri de 30 minute,mai multe Vrajeste Obiectul si am marit putin yang-ul
  • La Generalul Setaou am adaugat la drop scoica,cele 6 site-uri de 30 minute,mai multe Vrajeste Obiectul si am marit putin yang-ul dropat
  • La Dragonul Albastru am adaugat la drop scoica,cele 6 site-uri de 30 minute,mai multe Vrajeste Obiectul
  • La Ingerul cu Coasa am facut sansa 100% sa dropeze Cufarul Rafinamentului (cel care contine o perla aleatorie) si va da inca 1 Vrajeste obiectul in plus cu drop 100%
  • Se pare ca am facut o greseala cu rata de magie la roua verde, am adus-o inapoi la valoarea maxima ce poate fii prinsa este de 20% la fel ca pe official
Toate cele bune echipa #Legend
Locked