Un nou început

În această secţiune veţi putea propune orice sugestie pentru îmbunătăţirea serverului.
Locked
VanGogh
Membru M2L
Membru M2L

Mon Jun 22, 2020 7:56 am

Salut. Dat fiind faptul că acest server este de tip pvm hard clasic, iar mulți dintre jucătorii de pvm clasic nu mai avem același timp la dispoziție pe care îl aveam în anii de glorie ai metinului, ce părere aveți despre ideea ca Metin2Legend să deschidă un al doilea server, (care să funcționeze în paralel cu primul) tip pvm oleacă mai mediu, tot clasic? Adică la fel ca si cel pe care jucăm acum dar oleacă mai ușor. Servere medii clasice tot apar pe ici pe colo dar nu garantează longevitatea și seriozitatea pe care o are Legend..
azraed112
Membru M2L
Membru M2L

Sat Jun 27, 2020 6:47 pm

contra
[GA]Beebo
Administrator
Administrator

Sun Jun 28, 2020 8:16 pm

VanGogh wrote:
Mon Jun 22, 2020 7:56 am
Salut. Dat fiind faptul că acest server este de tip pvm hard clasic, iar mulți dintre jucătorii de pvm clasic nu mai avem același timp la dispoziție pe care îl aveam în anii de glorie ai metinului, ce părere aveți despre ideea ca Metin2Legend să deschidă un al doilea server, (care să funcționeze în paralel cu primul) tip pvm oleacă mai mediu, tot clasic? Adică la fel ca si cel pe care jucăm acum dar oleacă mai ușor. Servere medii clasice tot apar pe ici pe colo dar nu garantează longevitatea și seriozitatea pe care o are Legend..
Salutare,

NU, suntem acel gen de server ca si ,,RESTUL''
Echipa metin2legend se bazeaza pe un singur server si anume SERVER 1.
Ne mandrim ca rezistam si ca luptam de fiecare data pentru voi!
NU, vom deschide alt server doar de dragul pentru a avea jucatori, asta se poate si pe server 1 foarte lejer.

Cu drag, #Legend2
Locked