Reclamatie limbaj

În această secţiune veţi putea reclama un jucător pentru încălcarea regulamentului.
Locked
Sienna
Membru M2L
Membru M2L

Tue Jun 30, 2020 11:25 pm

Nume: KS, WjzzArd
Nume reclamat: legolas999
Motiv: Limbaj neadecvat
Dovada: https://imgur.com/CGLboQE
uncas13
Membru M2L
Membru M2L

Wed Jul 01, 2020 8:00 pm

Sienna vezi ca ai umplut forumul numai cu reclamațiile tale , nu te intrebi de ce are toate lumea ce are cu tine ? P.s postează toată Conversația , sa se vadă cine a instigat .. nu doar ce îți convine tie . Cine crezi ca te ia in seama
Pe tine ? Ar trebui sa stea un om numai sa îți răspundă tie la reclamații .. care instigi jucătorii și după le faci sa uri și le urci pe forum
uncas13
Membru M2L
Membru M2L

Wed Jul 01, 2020 8:01 pm

uncas13 wrote:
> Sienna vezi ca ai umplut forumul numai cu reclamațiile tale , nu te intrebi
> de ce are toate lumea ce are cu tine ? P.s postează toată Conversația , sa
> se vadă cine a instigat .. nu doar ce îți convine tie . Cine crezi ca te ia
> in seama
> Pe tine ? Ar trebui sa stea un om numai sa îți răspundă tie la reclamații
> .. care instigi jucătorii și după le faci ss uri și le urci pe forum
ReacT
Moderator server
Moderator server

Thu Jul 02, 2020 3:13 pm

Salutare vreau sa va spun si eu ceva! In primul rand toti va turnati unii pe altii in special Blue cu Empire!.Jocul Metin2 este un joc cumpetitiv si este normal sa fie rivalitate insa la voi deja este o obsesie de a face rau ,nu stiu cu ce va ajuta ca va tot dau mute azi la unu maine la altul ! Indiferent cat de mult este provocat un jucator el are de ales 2 optiuni ori nu raspunde ori o face civilizat! in consecinta de cauza voi respecta regulamentul iar jucatorul legolas va fi sanctionat cu 2h mute .As prefera totusi sa incercati sa evitati astfel de sicanari de ambele parti multumesc!
Locked