Cerere Helper (Acceptat)

In aceasta sectiune poti sa faci o cerere pentru helper
Locked
stefanita1
Membru M2L
Membru M2L

Fri Jul 12, 2019 9:22 am

Nume : Radu Stefanita
Varsa : 22ani
Ocupatie : student
Hobby: fotbal si metin
Descriere : Sunt o persoana sociabila , o persoana care nu ii place sa jigneasca , o persoana careia ii place sa aibe multi prieteni

Nume Caracter : xxNARUTOxx
Nivel : 75
Screenshoot : https://i.postimg.cc/G2TPg18V/minute.png
Consider ca merit Helper deoarece petrec foarte mult timp pe joc si as dori sa nu mai existe jigniri intre playeri si reclama la alte servere
Sunt de acord cu orice decizie luata de staff , deoarece este un staff capabil si stie de ce are nevoie server-ul
Einsza
Membru M2L
Membru M2L

Fri Jul 12, 2019 1:31 pm

Pro, am vazut ca e activ si nu s-a implicat in certuri :D

Dar te instiintez de acum ca noi nu avem treaba cu certurile playerilor sau reclamele, doar le atragem atentia cand vine vorba de cateva reguli, ca poate ei nu au citit regulamentul (ex: reclama sau comertul interzis). In rest doar ajutam cu informatii, nimic mai mult.
stefanita1
Membru M2L
Membru M2L

Fri Jul 12, 2019 3:37 pm

Multumesc frumos pentru recomandare am inteles cu ce se ocupa helper , multumesc pentru informatii !
[GA]Beebo
Administrator
Administrator
Has thanked: 2 times

Fri Jul 26, 2019 8:54 pm

stefanita1 wrote:
Fri Jul 12, 2019 9:22 am
Nume : Radu Stefanita
Varsa : 22ani
Ocupatie : student
Hobby: fotbal si metin
Descriere : Sunt o persoana sociabila , o persoana care nu ii place sa jigneasca , o persoana careia ii place sa aibe multi prieteni

Nume Caracter : xxNARUTOxx
Nivel : 75
Screenshoot : https://i.postimg.cc/G2TPg18V/minute.png
Consider ca merit Helper deoarece petrec foarte mult timp pe joc si as dori sa nu mai existe jigniri intre playeri si reclama la alte servere
Sunt de acord cu orice decizie luata de staff , deoarece este un staff capabil si stie de ce are nevoie server-ul
Seara buna,

Dorim sa te instintam faptul ca ai fost acceptat pentru gradul de helper pe serverul metin2legend.ro
Vei fii in teste in urmatoarele 14 zile , te rugam sa ne contactezi pe joc sau pe pagina officiala de facebook.

Toate cele bune #Legend2
Locked