Cerere Helper[acceptat]

In aceasta sectiune poti sa faci o cerere pentru helper
Locked
jonypvp94
Membru M2L
Membru M2L

Sun Nov 17, 2019 6:46 am

Nume real: George
Varsta ta: 25
De unde provi: Galati
Cu ce te ocupi: DHL-Nisa UK
Care este hobby-ul tau: in timpul liber cam singura pasiune o cosntituie acest joc, o pasiune de aproximativ 10 ani.
O descriere despre tine: Sunt un om ambitios deaceea ma ghidez dupa motto`ul "totul sau nimic". Am rabdare si calmitatea necesara dar pana intr-un punct desigur.
Imi place sa obtin intotdeauna ceea ce vreau si nu in ultimul rand sunt omul care stie ce vrea de la viata.

Numele caracterului: 2dQ
Nivelul detinut pe joc: 80 ( aproximativ 11.000 minute) totul obtinut in doar 3 saptamani, de aici puteti trage singuri concluzii.
De ce crezi ca meriti Helper?: Cunostinte si experienta in acest joc de aproximatv 10 ani, inca de la debutul jocului in Romania.
Excluzand "vechimea" pe acest joc, cred ca sunt potrivit pentru staff pentru ca educatia, rabdarea si calmitatea sunt puncte forte ce ma definesc, iar in acelasi timp sunt necesare aici.
Imi place sa ma implic in orice fel de activitate, iar daca tot vorbim de joc, imi place sa ajut, sa explic si vin mereu cu informatii ori de cate ori am ocazia. Ar fi o experienta ok pentru mine.
Si ca o paranteza doar, vorbesc limba romana cursiv si coerent, iar daca este nevoie mai pot adauga si limba engleza la fel de bine.
Esti deacord cu decizia luata de staff in cazul in care nu vei fii acceptat?: Absolut.
[GA]Magic59
Administrator
Administrator

Sun Nov 24, 2019 3:16 pm

Acceptat !
Asteptam un mesaj de la tine pe pagina https://www.facebook.com/Metin2Legend.org/
Locked