Propunere micsorare drop arme intre 45-60

În această secţiune veţi putea propune orice sugestie pentru îmbunătăţirea serverului.
Locked
k1dortelec
Membru M2L
Membru M2L

Thu Nov 28, 2019 7:36 pm

As avea o mica sugestie, sa se reduca la 0 dropul urmatoarelor iteme:
-Licoare rosie(M,B,S)-sa mai cada din metine, dar sa nu mai cada din mobi cate o singura bucata
-Licoare verde(S)-Nu cred ca le foloseste cineva din moment ce sunt la magazin cu 10k 20 de bucati M
-Armele intre nivel 45-60, mai ales de la mobii ce se spawneaza la metinul de 70, daca ai manusa in dt, dupa 3 metine nu mai poti lua nici lada, se face o harababura foarte mare pe joc
-cheie Bong-In, cheia falsa de la etajul 8, sa pice pe jos doar cheile valabile
-Harta Sa-Gui, harta falsa de la etajul 7, sa pice pe jos doar harta buna(Zin)
Solutie pentru cei care vor arme intre 45-60:
-sa fie un npc care exact asta are, arme intre 45-60 +0, nu cred ca ar incurca dinamica jocului,sau sa fie lasate la drop in v2,sau nu stiu, dar cand ai de batut mai multe metine unu dupa altul in acelasi loc e deranjant

De ce toate aceste schimbari? Pentru a fi mai curat pe jos in joc, si pentru a nu trebui sa te chinui sa vezi ce ti-a cazut cand ai spart un metin. Puteti propune si alte obiecte pentru a fi scoase
[GA]Beebo
Administrator
Administrator
Has thanked: 2 times

Sat Nov 30, 2019 8:09 pm

k1dortelec wrote:
Thu Nov 28, 2019 7:36 pm
As avea o mica sugestie, sa se reduca la 0 dropul urmatoarelor iteme:
-Licoare rosie(M,B,S)-sa mai cada din metine, dar sa nu mai cada din mobi cate o singura bucata
-Licoare verde(S)-Nu cred ca le foloseste cineva din moment ce sunt la magazin cu 10k 20 de bucati M
-Armele intre nivel 45-60, mai ales de la mobii ce se spawneaza la metinul de 70, daca ai manusa in dt, dupa 3 metine nu mai poti lua nici lada, se face o harababura foarte mare pe joc
-cheie Bong-In, cheia falsa de la etajul 8, sa pice pe jos doar cheile valabile
-Harta Sa-Gui, harta falsa de la etajul 7, sa pice pe jos doar harta buna(Zin)
Solutie pentru cei care vor arme intre 45-60:
-sa fie un npc care exact asta are, arme intre 45-60 +0, nu cred ca ar incurca dinamica jocului,sau sa fie lasate la drop in v2,sau nu stiu, dar cand ai de batut mai multe metine unu dupa altul in acelasi loc e deranjant

De ce toate aceste schimbari? Pentru a fi mai curat pe jos in joc, si pentru a nu trebui sa te chinui sa vezi ce ti-a cazut cand ai spart un metin. Puteti propune si alte obiecte pentru a fi scoase
1. APROBAT
2. APROBAT
3. APROBAT
4. RESPINS
5. RESPINS
6. APROBAT

Toate cele bune #Legend2
Locked