Cerere Helper [ACCEPTAT]

In aceasta sectiune poti sa faci o cerere pentru helper
Locked
Forgoten1
Membru M2L
Membru M2L

Sun Jan 26, 2020 3:08 pm

Nume Real: Sirbu Dorian
Varsta: 24 ani
De unde provin: Sunt din Republica Moldova
Cu ce ma ocup: Sunt Fotograf Dentar
Care este Hobby-ul : Joc Metin 2 Legend uneori mai citesc carti.
Descriere despre mine : Sunt un om linistit, pot fi uneori direct cu oameni ca sa nu complic situatia. Imi place sa capat respectul din oameni ca sa fiu ajutat ca sa ma dezvolt si la randul meu sa ajut si eu. Imi place foarte mult lucrul in echipa. Imi place sa comunic cu oameni uneori chiar exagerez daca nu imi zice nimeni sa tac :)).
Numele caracterului : Cel principal e CranK si samanca MsBuf.
Nivelul detinut : ce mai mare e 80 dar am jucat pe mai multe conturi si la moment joc pe un cont de lv 58 si samanca 75.

De ce cred ca merit sa fiu Helper. Pentru ca stiu sa ma implic la dezvoltarea serverului (voi deja ma stiti :)) ) Sunt activ .

In cazul in care nu voi fi acceptat voi continua sa mai depun cereri ca sa va dovedesc ca eu chiar merit sa fiu Helper )).
Daca voi fi acceptat vreau sa samanca mea sa o faceti Helper pentru ca cu ea sunt mereu Online.
[GA]Beebo
Administrator
Administrator
Has thanked: 2 times

Mon Feb 10, 2020 4:52 pm

Forgoten1 wrote:
Sun Jan 26, 2020 3:08 pm
Nume Real: Sirbu Dorian
Varsta: 24 ani
De unde provin: Sunt din Republica Moldova
Cu ce ma ocup: Sunt Fotograf Dentar
Care este Hobby-ul : Joc Metin 2 Legend uneori mai citesc carti.
Descriere despre mine : Sunt un om linistit, pot fi uneori direct cu oameni ca sa nu complic situatia. Imi place sa capat respectul din oameni ca sa fiu ajutat ca sa ma dezvolt si la randul meu sa ajut si eu. Imi place foarte mult lucrul in echipa. Imi place sa comunic cu oameni uneori chiar exagerez daca nu imi zice nimeni sa tac :)).
Numele caracterului : Cel principal e CranK si samanca MsBuf.
Nivelul detinut : ce mai mare e 80 dar am jucat pe mai multe conturi si la moment joc pe un cont de lv 58 si samanca 75.

De ce cred ca merit sa fiu Helper. Pentru ca stiu sa ma implic la dezvoltarea serverului (voi deja ma stiti :)) ) Sunt activ .

In cazul in care nu voi fi acceptat voi continua sa mai depun cereri ca sa va dovedesc ca eu chiar merit sa fiu Helper )).
Daca voi fi acceptat vreau sa samanca mea sa o faceti Helper pentru ca cu ea sunt mereu Online.

edit: Acceptat . Mi-a placut descrierea si pari un om linistit.
Locked