Cerere Helper

In aceasta sectiune poti sa faci o cerere pentru helper
Locked
DutyVladut
Membru M2L
Membru M2L

Wed Jan 29, 2020 5:51 pm

Nume real: Vladut
Varsta ta: 23
De unde provi: Galati/ italia
Cu ce te ocupi: Lacatus naval
Care este hobby-ul tau: Relaxarile in aer liber si ador metin2 Legend
O descriere despre tine: Sunt o persoana matura, ajutatoare si vreau siguranta pentru persoanele din jurul meu, am timp zilnic dupa orele 17 pentru metin si sper pentru functia de Helper

Numele caracterului: Duty
Nivelul detinut pe joc: 92
De ce crezi ca meriti Helper?: Mi-as dori tare mult sa pot obtine aceasta funtie in jocul care-l joc zilnic si un mare pasionat de acest joc, sustin zilnic ajutorul si indrumarile noilor jucatori prin evoluarea lor, cu o buna stare si un ambient placut e logic ca cei noi veniti sa se simta relaxat pe Metin2Legend.
Esti deacord cu decizia luata de staff in cazul in care nu vei fii acceptat?: Sper din suflet sa prind postul si daca e sa fiu respins este o alegere facuta de cei mai buni! Va stimez !
[GA]Beebo
Administrator
Administrator

Mon Feb 10, 2020 4:54 pm

DutyVladut wrote:
Wed Jan 29, 2020 5:51 pm
Nume real: Vladut
Varsta ta: 23
De unde provi: Galati/ italia
Cu ce te ocupi: Lacatus naval
Care este hobby-ul tau: Relaxarile in aer liber si ador metin2 Legend
O descriere despre tine: Sunt o persoana matura, ajutatoare si vreau siguranta pentru persoanele din jurul meu, am timp zilnic dupa orele 17 pentru metin si sper pentru functia de Helper

Numele caracterului: Duty
Nivelul detinut pe joc: 92
De ce crezi ca meriti Helper?: Mi-as dori tare mult sa pot obtine aceasta funtie in jocul care-l joc zilnic si un mare pasionat de acest joc, sustin zilnic ajutorul si indrumarile noilor jucatori prin evoluarea lor, cu o buna stare si un ambient placut e logic ca cei noi veniti sa se simta relaxat pe Metin2Legend.
Esti deacord cu decizia luata de staff in cazul in care nu vei fii acceptat?: Sper din suflet sa prind postul si daca e sa fiu respins este o alegere facuta de cei mai buni! Va stimez !
Salutare,

Ne pare rau ai fost respins
Locked