Aplicatie pentru Helper

In aceasta sectiune poti sa faci o cerere pentru helper
Locked
syry
Membru M2L
Membru M2L

Fri Jan 31, 2020 4:44 pm

Nume real: Alex
Varsta ta: 25
De unde provi: Bucuresti.
Cu ce te ocupi: Frigotehnist
Care este hobby-ul tau:
O descriere despre tine: Imi plac jocurile de tip FPS si acest batran nemuritor joc numit metin2 care la fel cum este pentru majoritatea este si pentru mine jocul copilariei, cam atat va pot spune despre timpul pe care il petrec in fata pc-ului restul detaliilor sunt cu caracter personal.

Numele caracterului: SYRY95
Nivelul detinut pe joc: 95
De ce crezi ca meriti Helper?: Hm a merita ,sincer nu cred ca aplicam pentru acest grad ca meritam sau care au aplicat in trecut nu au facut ceva special ca sa merite acest grad, daca merit acest grad se va vedea in perioada te teste daca voi fi acceptat.
https://imgur.com/YKKEwng
Esti deacord cu decizia luata de staff in cazul in care nu vei fii acceptat?: Sunt ok.
[GA]Beebo
Administrator
Administrator
Has thanked: 2 times

Mon Feb 10, 2020 4:50 pm

syry wrote:
Fri Jan 31, 2020 4:44 pm
Nume real: Alex
Varsta ta: 25
De unde provi: Bucuresti.
Cu ce te ocupi: Frigotehnist
Care este hobby-ul tau:
O descriere despre tine: Imi plac jocurile de tip FPS si acest batran nemuritor joc numit metin2 care la fel cum este pentru majoritatea este si pentru mine jocul copilariei, cam atat va pot spune despre timpul pe care il petrec in fata pc-ului restul detaliilor sunt cu caracter personal.

Numele caracterului: SYRY95
Nivelul detinut pe joc: 95
De ce crezi ca meriti Helper?: Hm a merita ,sincer nu cred ca aplicam pentru acest grad ca meritam sau care au aplicat in trecut nu au facut ceva special ca sa merite acest grad, daca merit acest grad se va vedea in perioada te teste daca voi fi acceptat.
https://imgur.com/YKKEwng
Esti deacord cu decizia luata de staff in cazul in care nu vei fii acceptat?: Sunt ok.
Salutare,

Ne pare rau insa ai fost respins
Locked