Problema cont

În această secţiune veţi putea posta orice întrebare legată de serverul Metin2Legend
Locked
jockeryno
Membru M2L
Membru M2L

Sun Feb 09, 2020 7:16 pm

Salutare.
Am incercat astazi sa intru pe metin sa vad ce s-a mai schimbat intre timp, doar ca atunci cand am vrut sa ma conectez cu contul, am primit mesajul" parola gresita". Zic, in regula, poate am uitat eu parola, hai sa o schimbam, buun, recuperare cont, primesc mail, schimb parola, gata, hai sa ne conectam, intru, ma conectez, si ce sa vezi, contul nu mai are niciun caracter.
Zic, ba, poate sunt eu nebun, am recuperat alt cont, hai sa incercam cu ala de pe samanca. Din nou aceeasi chestie, cont fara caractere. Ce este de facut in cazul asta?
Va multumesc si astept cu nerabdare rezolvarea.
ps: conturile erau: jockeryno , jockeryno1
[GA]Beebo
Administrator
Administrator
Has thanked: 2 times

Mon Feb 10, 2020 3:58 pm

jockeryno wrote:
Sun Feb 09, 2020 7:16 pm
Salutare.
Am incercat astazi sa intru pe metin sa vad ce s-a mai schimbat intre timp, doar ca atunci cand am vrut sa ma conectez cu contul, am primit mesajul" parola gresita". Zic, in regula, poate am uitat eu parola, hai sa o schimbam, buun, recuperare cont, primesc mail, schimb parola, gata, hai sa ne conectam, intru, ma conectez, si ce sa vezi, contul nu mai are niciun caracter.
Zic, ba, poate sunt eu nebun, am recuperat alt cont, hai sa incercam cu ala de pe samanca. Din nou aceeasi chestie, cont fara caractere. Ce este de facut in cazul asta?
Va multumesc si astept cu nerabdare rezolvarea.
ps: conturile erau: jockeryno , jockeryno1
Salutare,

Lasa-ne mesaj pe pagina pentru genul de support.
https://www.facebook.com/Metin2Legend.org

Toate cele bune, #Legend2
Locked