Reclamatie Discret AKA Atidot

În această secţiune veţi putea reclama un jucător pentru încălcarea regulamentului.
Locked
descarca123456
Membru M2L
Membru M2L

Sun Mar 22, 2020 1:45 pm

Nume:MrMatz-Pho
Nume reclamat: Discret si alte conturi de ale lui
Motiv: limbaj ne adecvat+inselatorie
Dovada: Inainte sa postez pozele am sa incep a relata o mica povestioara: Totul a inceput acum 3 zile cand domnul Discret cauta un cont de war 90+deoarece el a precizat ca si-a vandut celelalte conturi...m-am oferit sa-l ajut in schimbul unui scut vultur +9 pvp de war tarie imun hhh acesta spunandu-mi ca daca scot contul sub 4kkk imi da scutul ..am vb cu baiatul ne am vazut toti la depozit ne am inteles ca Discret sa platesca 2.5kkk pe cont si mie sa imi dea scutul asta poate confirma pana si baiatul de la care a lua contul..dupa ce s-a incheiat negotul i- am zis sa mi dea scutul acesta spunandu-mi ca este la un prieten si ca mi-l da diseara! il caut in respectiva seara si ma evita ..a doua zi cand i am spus de scut a inceput sa injure si sa ameninte si sa se creada bunicul pamantului!!!Nu imi doresc nimic de la el dar vreau ca intreaga comunitate Mt2Legend sa vada ce fel de om este DISCRET-Atidot-ArDiles pozele spun totul!

https://imgur.com/a/8ydS7VV
Wallernr1
Membru M2L
Membru M2L

Sun Mar 22, 2020 8:06 pm

Nici tu nu esti usa de biserica :)) ai uitat cand imi faceai ks si ma injurai tara de foc tu fiind lv 75 cu m4 aura :))) scz pt offtopic
descarca123456
Membru M2L
Membru M2L

Sun Mar 22, 2020 11:04 pm

Nu ti-a facut nimeni ks si nu te-a injurat nimeni nu mai vb in ne cunostiinta de cauza si fara dovezi !nu are rost sa dezbatem subiectul ,,,si pt cunostiinta ta generala contu are P la aura de cand l-am cumparat !! Iti pierzi din timp degeaba cred ca ai alt ceva mai bun de facut te salut!
[GA]Beebo
Administrator
Administrator

Mon Mar 23, 2020 11:04 am

T/C
Locked