CERERE HELPER

In aceasta sectiune poti sa faci o cerere pentru helper
Locked
GabrielM32
Membru M2L
Membru M2L

Wed Mar 25, 2020 10:34 pm

Nume real:Mihalcea Gabriel
Varsta mea:21 ani
Loc de provenienta: Bucuresti
Cu ce te ocupi:mandru student electronist
Care este hobby-ul tau: Imi place sa calatoresc,sa descopar locuri noi nefrecventate asa mult de oameni pentru ca avem o groaza de astfel de locuri frumoase in Romania si nestiute de multi.Imi place sa cunosc persoane noi si sa invat numeroase chestii de la oamenii pe care ii intalnesc in calatoriile mele si nu in ultimul rand,hobbyul suprem ,jucatul pe PC.
O descriere despre mine:Sunt o fire destul de sociabila,mai timida la prima vedere dar dupa ce ma obisnuiesc cu persoanele noi totul este in regula.Sunt un om de gasca,loial pana la moarte cu prietenii sai adevarati si nu in ultimul rand sunt o persoana glumeata care destinde mereu atmosfera peste tot.
Numele caracterului:Martalogu
Nivelul detinut pe joc:80(momentan din pacate :( )
De ce crezi ca meriti Helper? Deoarece sunt un jucator foarte vechi pe server,am contul creat inca de la inceputurile sale din 2018 si desi m am mai lasat unele perioade mereu m am reintors la acest metin pentru ca este unul dintre cele mai populare.Consider ca am ajuns la un nivel de cunostinte pe acest server care imi permite sa ii ajut si pe ceilalti playeri,fie ei de lvl mic sau mare.Joc minim 2-3 ore pe zi(asta intr-o zi proasta cu ore la facultate) si am microbul acestui metin in sange din pacate si nu pot scapa de el.De asemenea mi-am "ademenit" si prietenii pe acest server pentru a fi totul si mai interesant pe acest server
Esti deacord cu decizia luata de staff in cazul in care nu vei fii acceptat?:Sigur ca da,nu am nicio problema
xJustMe
Membru M2L
Membru M2L

Thu Mar 26, 2020 3:51 pm

Recomand!
Gabi este un jucator destul de activ, de treaba si m-a ajutat foarte mult, eu fiind incepator pe acest server.
[GA]Magic59
Administrator
Administrator

Tue Mar 31, 2020 11:15 pm

suna bine!

Esti acceptat, sper sa te descurci la fel de bine!
Contacteaza-ne aici printr-un mesaj privat :https://www.facebook.com/Metin2Legend.org/
Locked