Cerere Itermediar

In aceasta sectiune poti sa faci o cerere pentru gradul de intermediar al server-ului metin2legend.
Locked
iRm
Membru M2L
Membru M2L

Wed Mar 25, 2020 10:39 pm

Nume real: Istodor Razvan
Varsta ta: 23
De unde provi: Dr.Tr.Severin
Cu ce te ocupi: Student
Care este hobby-ul tau: Fotbalul și gaming-ul.
O descriere despre tine: Sunt o persoana sociabilă, deschisă la orice, cu bun simț, îmi place corectitudinea și merg pe principiul RESPECTA CA SA FII RESPECTAT :!: Joc de peste 1 an Metin2Legend și este exact pe placul meu și sunt sigur că și pe placul multora. Dat fiind faptul că acum este o perioada in care vin din ce in ce mai multi playeri, din toate părțile, am decis sa ajut, așa cum pot STAFF-ul jocului. Cu respect, viitorul intermediar al acestui Metin. 8-) :mrgreen:

Numele caracterului: iR
Nivelul detinut pe joc: 55
Minute jucate (ScreenShoot): https://i.postimg.cc/MZgX5swM/Untitled.png
Ce presupune rolul de intermediar?: Sa ai disponibilitate pentru playerii care vor sa faca diverse negoturi, bineinteles, atat cat permite regulamentul!
[GA]Magic59
Administrator
Administrator

Tue Mar 31, 2020 11:47 pm

Salut Razvan , da .. intradevar joci de mult timp si nu-mi amintesc sa fi participat la vre-un scandal..
Tocmai pentru asta ai un DA. Totusi imi amintesc ca in urma cu aproximativ 2-3 luni ai avut cateva momente in care ai vrut sa schimbi serverul,sper ca te-ai hotarat ce vrei sa faci pentru ca te vrem online aici.

#cerere acceptata.
Locked