Cerere Intermediar MrMatz

In aceasta sectiune poti sa faci o cerere pentru gradul de intermediar al server-ului metin2legend.
Locked
descarca123456
Membru M2L
Membru M2L

Wed Mar 25, 2020 11:02 pm

Nume real: Robert
Varsta ta: 26
De unde provi :Brasov-Locuiesc in Austria-Innsbruck
Cu ce te ocupi:Tehnician in Turism
Care este hobby-ul tau:Mecanic Auto-Tunning Auto
O descriere despre tine:O scurta descriere despre mine hmmm ...sa vedem.Sunt o persoana foarte foarte pozitiva ,cumunicativa,mai pe scurt sociabila.Sunt o persoana foarte harnica si nu prea stiu ce inseamna oboseala!Sunt foarte punctual si fixist pe anumite lucruri cuvantul meu este cuvant! ,de aceea oamenii se pot baza pe mine.Urasc minciuna,si oamenii fara coloana vertebrala(fara caracter)si in special NESIMTIREA! cam asta sunt eu in mare.`Ca experienta pe acest server am destula cunosc :preturi,eventuri,etc ...am participat si ca intermediar la anumite negoturi pot spune este ca as putea ajuta lumea din toate punctele de vedere daca este nevoie. Deci cred ca as face fata cu brio acestui post(INT) de aceea mi-l doresc!
Numele caracterului:MrMatz
Nivelul detinut pe joc:96.+
Minute jucate (ScreenShoot): https://imgur.com/a/FbujzhV
Ce presupune rolul de intermediar?:Un intermediar este o persoana aleasa in mod oficial de catre STAFF ce are datoria de a ajuta ca negoturile de pe server sa decurga in regula.
uncas13
Membru M2L
Membru M2L

Tue Mar 31, 2020 9:46 pm

Aprob. Persoana de încredere . Mereu caută sa ajute și este foarte sociabil .
davidelu1
Membru M2L
Membru M2L

Tue Mar 31, 2020 10:04 pm

+++
[GA]Magic59
Administrator
Administrator

Tue Mar 31, 2020 10:44 pm

scurt si la obiect. Acceptat!
Locked