Cerere helper Blood

In aceasta sectiune poti sa faci o cerere pentru helper
Locked
Iamflorin
Membru M2L
Membru M2L

Wed Mar 25, 2020 11:03 pm

Nume real: Craciuneanu Florin Iulian
Varsta ta:21
De unde provi: Popesti Leordeni, Judetul Ilfov
Cu ce te ocupi: Sunt student anul 3 la FEG( scoala postliceala pt asistenti medicali)
Care este hobby-ul tau: Imi plac calatoriile, imi place sa descopar culturi noi, sa interactionez cu oamenii, sa schimbam trairi, emotii, imi place extraordinar de mult sportul, in special fotbalul :D si nu in ultimul rand sa ma joc pe pc si ps4.
O descriere despre tine: La inceput o sa ti par arogant si timid deoarece imi ia ceva pana ma obisnuiesc cu o anumita persoana, iar dupa aceea te asigur ca vrei sa legam o prietenie, stiu cand sa fiu serios si cand se poate glumi si cat.Sunt o persoana cu simtul umorului dezvoltat, foarte de treaba, sincera si ajutatoare.

Numele caracterului: Blood4Glory
Nivelul detinut pe joc:90
De ce crezi ca meriti Helper?: Sunt un jucator destul de vechi, mai exact la 1 luna dupa ce s a deschis, imi place foarte mult acest metin din punctul meu de vedere unic la ora actuala si imi ofera o placere cand il joc , mereu ajut persoanele noi cu ce au nevoie, promovez sv mereu cand am ocazia si il recomand cu mare caldura iar cand vine vb de cat timp petrec pe joc...in jur de 7-8h(medie).Mai am un cont cu 33k minute(Razorr) si multe altele cu 6-7k.Pt mine, sa fiu Helper pe acest sv este o onoare, ma va motiva foarte mult si promit sa mi indeplinesc toate cerintele acestui rol.
Esti deacord cu decizia luata de staff in cazul in care nu vei fii acceptat?: Sigur ca da, nicio problema :D.
Kill
Membru M2L
Membru M2L

Fri Mar 27, 2020 6:20 pm

Blood4Glory e un jucator cu experienta si a ajutat multi playeri,am o parere buna despre el,pro sa fie helper
AroMania
Membru M2L
Membru M2L

Fri Mar 27, 2020 6:33 pm

Datorita faptului ca esti un om bun, dispus sa ajute mereu si ca este un player experimentat si activ il recomand pe Blood ca helper.
silvanjohn12
Membru M2L
Membru M2L

Fri Mar 27, 2020 11:53 pm

Nu recomand am avut probleme mari cu el. V4 am și poza fără sa ii fac nimic mi a vorbit urat nu ma lăsat sa farmez e foarte arogant sincer am și martori
Iamflorin
Membru M2L
Membru M2L

Sat Mar 28, 2020 4:50 pm

silvanjohn12 wrote:
Fri Mar 27, 2020 11:53 pm
Nu recomand am avut probleme mari cu el. V4 am și poza fără sa ii fac nimic mi a vorbit urat nu ma lăsat sa farmez e foarte arogant sincer am și martori
Arata-mi si mie te rog eu dovezile, eu v4 am crescut doar nu am stat la capitan deloc si in plus nu am batut pe nimeni v4, sigur ma confunzi.
Wallernr1
Membru M2L
Membru M2L

Sun Mar 29, 2020 11:13 am

sincer blood la tn nu ma surprinde nimic ... pe langa ca iti pui colegii de breasla sa iti dea pro la postare... mai si faci pe sfantul cand e clar ca ai si tu greselile tale , poate nu acm dar in trecut ai exemplu fiind ce a spus colegul mai sus ...
Iamflorin
Membru M2L
Membru M2L

Mon Mar 30, 2020 9:23 pm

Wallernr1 wrote:
> sincer blood la tn nu ma surprinde nimic ... pe langa ca iti pui colegii de
> breasla sa iti dea pro la postare... mai si faci pe sfantul cand e clar ca
> ai si tu greselile tale , poate nu acm dar in trecut ai exemplu fiind ce a
> spus colegul mai sus ...

Suntem oameni, toti gresim, si in plus repet, nu am batut pe nimeni v4 iar la treaba aceea cu breasla sa stii ca oamenii sunt totusi sinceri.
Iamflorin
Membru M2L
Membru M2L

Mon Mar 30, 2020 9:23 pm

Iamflorin wrote:
> Wallernr1 wrote:
> > sincer blood la tn nu ma surprinde nimic ... pe langa ca iti pui colegii de
> > breasla sa iti dea pro la postare... mai si faci pe sfantul cand e clar ca
> > ai si tu greselile tale , poate nu acm dar in trecut ai exemplu fiind ce a
> > spus colegul mai sus ...
>
> Suntem oameni, toti gresim, si in plus repet, nu am batut pe nimeni v4 iar la treaba
> aceea cu breasla sa stii ca oamenii sunt totusi sinceri.

De ce ma atacati toti? Va este frica?
Wallernr1
Membru M2L
Membru M2L

Mon Mar 30, 2020 10:15 pm

nu bro eu ti-am zis parerea mea despre tn , avem dreptul la exprimare libera , nu vreau sa fac offtopic dar la pro doar helperii/moderatorii au voie sa dea pro ... la o cerere de helper nu intre voi ca sunteti din aceeasi breasla nu am nimic cu voi da mna+ ce a zis colegu meu mai sus mi-am exprimat parerea ,nu mai zic nimic ca o dau in offtopic
[GA]Magic59
Administrator
Administrator

Tue Mar 31, 2020 11:28 pm

Imi pare rau Blood4Glory , fara sa vreau te-am surprins mai demult (nu zic acum) in cateva momente proaste cu care nu am fost de acord si clar nu prezinta un caracter model de care noi am avea nevoie..
Poate data viitoare.
Locked