sugestie

În această secţiune veţi putea propune orice sugestie pentru îmbunătăţirea serverului.
Locked
Wallernr1
Membru M2L
Membru M2L

Sat May 02, 2020 4:16 pm

Propun sa se adauge banut norocos pe server care sa dea 50% drop yang.
In prezent nu se mai merita sa farmezi la metine , nu se mai merita sa farmezi deloc ca tot ce faci trebuie sa vinzi si la cum e piata vinzi greu si pe putin spre deosebire de acum 4 5 luni unde faceai 300 400kk din schimba pe manusa ...
Eu ma gandeam sa existe o posibilitate pe server unde sa se farmeze yang brut si cred ca nu ar incurca pe nimeni .
Chiar si pe oficial exista catacomba unde poti farma yang brut...
iBELIEVE
Membru M2L
Membru M2L

Wed May 06, 2020 12:27 am

PRO. Am propus si eu o idee asemanatoare intr-un alt topic dar nu prea a fost bagata in seama.Chiar consider ca ar fi nevoie de 1 loc sau mai multe locuri in care sa putem farma yang brut pentru ca intradevar nu ai cum sa produci yang decat prin vanzare...asta ar creste economia serverului si forta de cumparare foarte mult.
[GA]Beebo
Administrator
Administrator

Sat May 23, 2020 4:07 pm

Wallernr1 wrote:
Sat May 02, 2020 4:16 pm
Propun sa se adauge banut norocos pe server care sa dea 50% drop yang.
In prezent nu se mai merita sa farmezi la metine , nu se mai merita sa farmezi deloc ca tot ce faci trebuie sa vinzi si la cum e piata vinzi greu si pe putin spre deosebire de acum 4 5 luni unde faceai 300 400kk din schimba pe manusa ...
Eu ma gandeam sa existe o posibilitate pe server unde sa se farmeze yang brut si cred ca nu ar incurca pe nimeni .
Chiar si pe oficial exista catacomba unde poti farma yang brut...
Salutare,

Este o idee buna.
#Propunere aprobata
Locked