SUGESTIEE SHOP !

În această secţiune veţi putea propune orice sugestie pentru îmbunătăţirea serverului.
Locked
qPMPpower
Membru M2L
Membru M2L

Thu May 07, 2020 8:39 pm

sugestia nr 1 .Salut! am fost foarte incantat de acest server sunt un player mai nou, inteleg ca este un server classic fara pokemoane DAAAAAAAR
ca sa farmez cu farmeru + samanca dupa mine sa am si shop deschis tre sa am 3 cliente deschise.. ceea ce nu mi merge super ok
nu cred ca ar deranja pe nimeni sa poti face shop cu contu si sa poti farma cu acelasi cont... apoi cand iesi din joc sa dispara shopu.. nu SHOP OFFLINE! doar sa poti face shop si sa poti si juca... e urat rau asa sa tin un client ocupat doar pt shop..

Sugestia nr 2 putin mai importanta dar ar fi ok, un costum 2..3.. gen sihastru fara bonusuri in item shop ar fi destul de ok.. pt sustinerea serverului si nu ar avantaja playerii deloc.... e urat sa stau mereu cu mortala aia pe mine... si cred ca multi ar vrea asa... ,
ASTEPT PARERILE DV !
Wallernr1
Membru M2L
Membru M2L

Thu May 07, 2020 11:46 pm

Contra , insa propun adaugarea unor cufere cu costume si frizuri in itm shop din care sa pice cu 1 bonus aleatoriu
qPMPpower
Membru M2L
Membru M2L

Fri May 08, 2020 7:06 am

Wallernr1 wrote:
Thu May 07, 2020 11:46 pm
Contra , insa propun adaugarea unor cufere cu costume si frizuri in itm shop din care sa pice cu 1 bonus aleatoriu
fara bonusuri !!! simple doar de aspect, si la ce esti contra la shop? adica nu e ok sa vi cu caracteru map 1 faci shopu si pleci la farmat? inteleg ca e 2009 mode serveru... dar totusi o exagerare asta sa stau cu contu legat de shop in map1.
[GA]Beebo
Administrator
Administrator

Sat May 23, 2020 4:14 pm

qPMPpower wrote:
Thu May 07, 2020 8:39 pm
sugestia nr 1 .Salut! am fost foarte incantat de acest server sunt un player mai nou, inteleg ca este un server classic fara pokemoane DAAAAAAAR
ca sa farmez cu farmeru + samanca dupa mine sa am si shop deschis tre sa am 3 cliente deschise.. ceea ce nu mi merge super ok
nu cred ca ar deranja pe nimeni sa poti face shop cu contu si sa poti farma cu acelasi cont... apoi cand iesi din joc sa dispara shopu.. nu SHOP OFFLINE! doar sa poti face shop si sa poti si juca... e urat rau asa sa tin un client ocupat doar pt shop..

Sugestia nr 2 putin mai importanta dar ar fi ok, un costum 2..3.. gen sihastru fara bonusuri in item shop ar fi destul de ok.. pt sustinerea serverului si nu ar avantaja playerii deloc.... e urat sa stau mereu cu mortala aia pe mine... si cred ca multi ar vrea asa... ,
ASTEPT PARERILE DV !
Salutare,

1. Initiativa de shop activ atat timp cat caracaterul este activ pe server este una foarte buna, dar din pacate resursele nu au fost postate nici macar spre vanzare.
Cu alte cuvinte nu avem de unde sa le luam.
2. Probabil ca vom adauga un cufar in item-shop care va contine cateva costume si frizuri doar de aspect , eventual cu un bonus random
Locked