Jump to content

Recommended Posts

Vreu sa il salut pe smecherul care a umblat la DT.

La 6 din demon ies cranii si strica fierarul, si la 9 la fel ies dracii din el, nui mare problema, dar ii dadeam 5,6k acum 3,1 critik, cu otravita +7 100vampir si blecare si nul pot bate da dmg si mai mare, acum de imi da somn si cu buff P .

Nu de alta dar anuntati si voi, sa nu mai pierd timpul  prin DT ca milogul.

Toti bosii acum se bat mult mai greu. In testoasa dadeam 1.1 dupa update dadeam 700, la fel si la tigru,regina paianjen. La Testoasa e problema care nu mai merita sa stai sa rupi instantele sau suc gango ca te pune la culcare. Beboo a spus ca dupa un restart vor veni la normal.  

On 11/25/2018 at 9:59 PM, [GA]Beebo said:

Salutare,

Te rugam sa citesti update-ul facut recent. 

Nenea Cristi dc imi raspunzi aiurea? Urca in DT ca nu pap C*ca cu lingura, folosesc lingurita.

La 6 ies cranii din rege si strica fierarul si ingerul nu-l mai pot bate, il batem cu rib 80 vamp acum cu otravita pgm39 20 vamp 100% nu mai pot, ma si omoara. Te roga Jean hai nu mai raspundem aiurea, daca nu suntem informati, ca nu am adus problema asta, ca  nu aveam ce face.

Salut!

1 hour ago, RaZ0rR said:

Nenea Cristi dc imi raspunzi aiurea? Urca in DT ca nu pap C*ca cu lingura, folosesc lingurita.

La 6 ies cranii din rege si strica fierarul si ingerul nu-l mai pot bate, il batem cu rib 80 vamp acum cu otravita pgm39 20 vamp 100% nu mai pot, ma si omoara. Te roga Jean hai nu mai raspundem aiurea, daca nu suntem informati, ca nu am adus problema asta, ca  nu aveam ce face.

Salut!

Nu am raspuns aiurea, ai fost trimis in acel topic pentru a vedea ce update-uri au fost facute. Fii atent la detaliile spuse. 

Dupa care stim de treaba cu craniile si la

update il rezolvam.  Am mai mentionat si pe server, am gasit o rezolvare si o vom pune in practica sa vedem daca functioneaza. 

Toate cele bune, echipa metin2legend.org

Lasă boss de la tine și nu te mai supăra. Ție măcar țiau răspuns corect, eu cînd am abservat că mi-a scăzut dmg-ul am făcut și un topic în care explicam ca de la 9k am ajuns la 3,5k. Cum crezi ce rs am primit? 

Screenshot_2018-11-28-20-48-15-838_com.android.chrome.png

Screenshot_2018-11-28-20-48-25-415_com.android.chrome.png

22 minutes ago, VEN0M said:

Lasă boss de la tine și nu te mai supăra. Ție măcar țiau răspuns corect, eu cînd am abservat că mi-a scăzut dmg-ul am făcut și un topic în care explicam ca de la 9k am ajuns la 3,5k. Cum crezi ce rs am primit? 

Screenshot_2018-11-28-20-48-15-838_com.android.chrome.png

Screenshot_2018-11-28-20-48-25-415_com.android.chrome.png

Draga VENOM, nu este necesar sa mai scriu inca-n o data ceea ce a scris jucatorul respectiv de mai sus. Am dat Quote si cred ca se sub intelegea prea bine la ce m-am referit.

Info: Vom verifica problema data la globuri si vom lasa un raspuns

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Forum Statistics

157
    Total Topics
    696
    Total Posts