[UPDATE DE PRIMAVARA] 1.03.2020 !

Aici veţi descoperi toate noutăţile legate de Metin2Legend (TOATE VERSIUNILE VECHI)
Here you will find all the news related to Metin2Legend (ALL OLD VERSIONS)
Locked
User avatar
[GA]Magic59
Administrator
Administrator
Posts: 33
Joined: Fri Feb 15, 2019 7:15 pm
Contact:

Sun Mar 01, 2020 1:44 pm

[Primul update in prima zi de Primavara! :D ]
  • [IMBUNATATIREA PIETRELOR SPIRIT] - este un eveniment nou,simplist care incearca sa-si atinga scopul, acela de a va mai imbunatati si de a va face
    sa va bucurati de o gama mai variata de evenimente. Pe scurt, tot ce trebuie sa faceti e sa-i duceti fierarului 3x Pietre spirit +3 de acelasi fel
    si acesta va va oferi o piatra +4 inapoi.
  • Am miscorat distanta de spawn aleatorie a pietrelor metin din templul Hwang
    astfel incat acestea sa nu mai fie spawnate in perete.
  • Aproape am dublat dropul de Vrajeste Obiectul la toti monstrii din v4. Atentie! Monstrii normali nu monstrii sefi.
  • Am filtrat dropul inutil al Pietrelor Metin din care am scos obiectele inutile care mai mult incurcau vizual dropul. ( licori / arme pana in nivelul 60 )
  • Dropul Manusii Talharului a fost scazut la 10% in cazul Vrajitorii de Gheata.
  • Minereul magic de fier este acum negociabil..
  • Am reparat dropul de autorizatii si perlele levithan(eveniment) la Piatra metin de nivel 70.
  • La evenimentul Contrabanda lui Balso puteti acum da la schimb si Ghearele/Balantele Dragonului
  • Evenimentul cu Pirati Tanaka a fost reparat si imbuntatit. Acum in cadrul evenimentului se spawneaza 200x pirati tanaka, dintre care
    fiecare pirat dropeaza intre 1 - 3kk yang brut + 4 dintre acestia vor dropa Urechea Piratului Tanaka, cu aceasta Ureche va duceti la
    Yang Shing in map2 si va da pe ea 25x Vrajeste Obiectul.
Locked
  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 0 guests