Update server, Imbunatatiri + altele

În această secţiune veţi putea propune orice sugestie pentru îmbunătăţirea serverului.
[GA]Beebo
Administrator
Administrator
Has thanked: 1 time

Sun Jun 02, 2019 1:07 pm

Dragi jucatori,

In ultima perioada am fost foarte ocupati in viata personala si nu am avut timpul necesar impreuna cu colegul meu sa va ascultam fiecare opinie,sugestie s.a.m.d
Insa aceste lucruri se vor schimba in saptamanile care vor veni. Dorim sa va intrebam pe voi, jucatorii nostri ce credeti ca ar trebui sa imbunatatim, ce credeti ca ar trebui adauga sau scos afara.
Va rugam ca dupa acest model pe care-l vom lasa mai jos sa va spuneti propunerea voastra intr-un cat si opinia.
Totodata dorim sa nu faceti off-topic, sa nu starniti contraverse si certuri intre voi.

Nume caracter: - Numele caracterului tau
De cat timp joci M2L: - Spune-ne de cat timp joci pe server-ul nostru.
Propunere: - Propunerea ta?
Opinie: - Dezvolta propunerea printr-o simpla opinie ( de ce crezi ca merita adaugat/modificat/scos propunerea mentionata)

Acest topic va ramane activ 30 de zile pentru a acumula toate propunerile & opiniile voastre.

Info: Va rugam sa lasti postul cu ,,post reply'' si totodata sa respectati modelul dat mai sus.

Atentie: Se vor citi toate propunerile si opiniile voastre insa dorim sa va atragem atentia update-urile de tip ITEME BETA/HARTI BETA/ACCESORII BETA nu se vor implementa pe server!, Server-ul nostru trebuie sa reprezinte in continuare PVM HARD OLDSCHOOL 2008-2010!

Cu drag #Legend2
Arche
Membru M2L
Membru M2L

Mon Jun 03, 2019 11:16 am

Nume caracter: - Arche
De cat timp joci M2L: - 1 an plus
Propunere: - Adaugare beta / iteme /mapa/ metinele unde putem farma beta/ boss beta care sa nu poata fi facut solo (ca azrael pe care nimeni nu il face ) Boss ul din mapa beta sa dropeze inel bucurie si rata lui la drop sa fie ff mica, incat toti sa farmeze pe el, la azrael sa fie iteme cu mobi , costume de 30zile(fara bonusuri pe ele ) , la azrael sa existe amuleta de 3 zile, incat toti sa incepem sa facem azrael dinou pentru amuleta, din cate stit din trecut eventurile in fiecare zi a ajutat servarul sa ajunga la un numar cat mai mare de playeri, dupa pentru ca unii au cerut sa fie eventurile saptamanale playeri au inceput sa scada, si multi intrau doar cand erau eventuri cl/mingi/ox , deci mai bine facem in fiecare zi eventuri cl/mingi /cufere iarna poate chiar si bomaboane ca pe alte metine, ceventuri care ajut playeri mai mult la evolutie, ca in ziua de azi nu multii stiu ce e oldschool , si nu multii joaca , deci ne trb o schimbare, noi playerii vor evoluti rapide, nu sa stea 2 ani sa faca 1 item +9 / mai multe metine in mape, incat sa nu ne batem pe metine cine o sa creasca ( playeri vechi avand un avantaj) / Multii playeri cand vad ca pot dona si primi un mic avantaj la inceput , incep sa joace mai mult, crezand ca deja nu sunt incepatori , deci propun sa facem un mount, 7 zile zic ca ar fi bine, la un pret mai ridicat gen (10euro playsafe) ..si nu doar mount si unele iteme cu mobi sa fie in item shop, la un pret mai ridicat (500md gen ) , Depozitul sa fie portabil , langa inventar sa apara bonusurile pe care le purtam pe noi ca pe alte metine, gen 60sabie 55 pumnal 80vampir etc...Ar fi frumos event Pvp odata la 3 luni, cu mai multe king, nu gen 1 si sa se schimbe mereu / Ajustare la samani (stiu ca asa e de la yamir sau nush ce, mereu asta aud, nu vedeti voi samani pe server? eu 1 -2 stiu si aia nu dau dmg... lasa ti yamir si dati un buff la samai sa intre in rank cu war-ninja sura care domina pe aici / Sa recrutati mai mult staff , stiu e greu cu staffu din ce sa int cu lv99 nu prea mai aveti incredere asa usor, dar nu toti sunt asa si voi daca nu aveti timp de evente , degeaba aveti server deschis, ocupativa mai des, angajati lume cu salariu adevarat,nu niste yang pe un joc, ca sigur nu isi dau interesul , sau si cu yang , angajati playeri care joc de mult timp si stiu bine metinu si ii cunoasteti si voi bine , in care aveti putina incredere macar , acei playeri vechi care inca mai joaca, acei playeri vor binele servarului (daca nu sau lasat pana acm) / colaborari mai mari cu Youtuberi , Nu mai angajati youtuberi gen 13k sub sau genu asta...luati 1 youtuber mare, dati la 1 mai multi bani decat putini la mai multi , ca aia mici sunt degeaba , aduna 100 pe live sau ceva de genu si din aia 100 90 deja joc pe server...colaborarile cu youtuberi ca joc metine new school, sa arate la playeri cum e un oldschool, multi poate nici nu stiu ca exista un metin ca acesta / iteme in itemshop pe care le sropezi ff greu sau chiar care nu exista in game, casa faceti si voi 1 ban sa puteti investi mai departe, ca daca bagat mereu din buzunar nu aveti chef de el , de multe ori poate nici nu aveti si va este greu, toti suntem oamnei , avem probleme, dar ideea ca nu vream bani din server nu este mereu buna, nu puteti investi in server atat cat trebuie/ Biologul de lv 96 ar fi bun , pe ro nu cred ca exista nu joc ro sa stiu, dar am jucat alte metine cu bio de 96, si dmg nu sare cu mult, daca e sa va ganditi sa adaugati bio de 96, scadeti critica generala, gen sa nu luma critica mereu, nici cu 100% sau mai mult, sa nu intre critica, atunci va fi frumos / Posibil sa nu cititi tot articolulu asta si sa va uitat doar la final , in mare parte fualti yutuberi cu nume mare / echipa staff mai mare cu playeri platiti bine sau platiti in bani reali (stimuleaza ) / eventuri in fiecare zi, fara eventuri contrabanda care nu ajuta la nimic si nimeni nu se " omoara' sa nu il piarda, din experienta pe servarul vostru vo zic, cand sunt evente in fiecare zi ajuta playeri sa intre cat mai des, eu cand aveam si de invatat sau vedeam de la munca si era event tot intram bagam 3-4 ore, doar sa fac ceva, deci eventurile in fiecare zi ajuta mult si reclama buna.
Opinie: - Scoateti event contrabanda / bookday , Sa nu mai existe event de genul nefolositoare, Cam atata , in rest legend e smecher, dar cum am zis si mai sus si sigur nu cititi tot ala,si nu scrieti undeva ce e acceptabil si ce nu, playeri vor evolutie rapida, si item shop ar ajuta la asta, si va vor aduga voua niste bani in buzunar incate sa investiti cat mai mult in server. mda acm voi stiti ce faceti. Cu Respect Arche.
Einsza
Helper server
Helper server

Mon Jun 03, 2019 9:09 pm

[GA]Beebo wrote:
Sun Jun 02, 2019 1:07 pm
Dragi jucatori,

In ultima perioada am fost foarte ocupati in viata personala si nu am avut timpul necesar impreuna cu colegul meu sa va ascultam fiecare opinie,sugestie s.a.m.d
Insa aceste lucruri se vor schimba in saptamanile care vor veni. Dorim sa va intrebam pe voi, jucatorii nostri ce credeti ca ar trebui sa imbunatatim, ce credeti ca ar trebui adauga sau scos afara.
Va rugam ca dupa acest model pe care-l vom lasa mai jos sa va spuneti propunerea voastra intr-un cat si opinia.
Totodata dorim sa nu faceti off-topic, sa nu starniti contraverse si certuri intre voi.

Nume caracter: - Numele caracterului tau
De cat timp joci M2L: - Spune-ne de cat timp joci pe server-ul nostru.
Propunere: - Propunerea ta?
Opinie: - Dezvolta propunerea printr-o simpla opinie ( de ce crezi ca merita adaugat/modificat/scos propunerea mentionata)

Acest topic va ramane activ 30 de zile pentru a acumula toate propunerile & opiniile voastre.

Info: Va rugam sa lasti postul cu ,,post reply'' si totodata sa respectati modelul dat mai sus.

Cu drag #Legend2
Nume caracter: Einsza
De cat timp joci M2L: in jur de 8-9 luni
Propunere:
➤ Propunerea mea suna in felul urmator: accesoriile Suflet Cristal. Acum, ma voi lega de Azrael: accesoriile, impreuna cu Azraelul sunt contemporane. Deja a fost implementat scutul Titan, aparut in acelasi timp cu accesoriile Suflet Cristal, si daca nu ma insel, face parte din acelasi set de accesorii (uite ca asta nu mai stiu). Acum... nu sunt chiar atat de sigura cine ar dori o asemenea implementare, dar este singurul lucru ce nu dauneaza perioadei si lucrurilor de pe server. Stim toti ca Azrael, Camera de Cristal, Scutul Titan nu apartin de 2009, DAR apartin de perioada clasica a jocului. Deci, un nou update ce nu ar dauna jocului sunt accesoriile. Acum ca dauneaza mintii si obisnuintei playerilor, este alt ceva. Un plus in adaugarea lor ar fi ca Azraelul ar fi mai vizitat, mult mai farmat ca acum. Accesoriile Suflet Cristal sunt dropul de baza al Azraelului, asa a fost si la inceput si a fost adaugat in stransa legatura cu accesoriile. Nici eu n-as inghiti adaugarea lor, dar pana la urma asta am gasit ca fiind singura noutate ce ar face playerii de nivel mare sa farmeze. Dar nu stiu cum sa aduc Azraelul si accesoriile la un numitor comun. Daca s-ar adauga accesoriile si ar pica din Lada lui Azrael, ai face rost de ele usor (doar sa faceti rata de drop foarte mica incat sa se farmeze mai mult, altfel...) ; daca se adauga accesoriile si nu pica din Lada lui Azrael, si se evolueaza din Lacrima Cer, atunci itemele de up sa fie ori modificate cu ceva ce pica foarte greu, ori sa fie modificata rata de drop a itemelor necesare la upgrade.
➤ In acelasi timp se adauga si bijuteria Cristal Suflet, implicit Minereu Cristal Suflet si Fărâmă Minereu Cristal (zacamantul). Zacamantul se spawneaza in mod normal in Trecatoarea Nephrite, Muntii Thunder, Cape Dragon Fire si Gautama Cliff, dar noi neavand asa ceva (care nu-si au locul, apropo) propun sa se spawneze rar si random in urmatoarele mape: Templul Hwang in zona Broastelor/Turnului Demonilor/Intrare Azrael, Padurea Rosie (pentru ca nu detine niciun fel de minereu ar fi bine ca o mapa atat de vasta sa aiba asta) sau Lungsam (Padurea Stafiilor), Tara de Foc (nu prea vad playeri mergand acolo, deci este o alternativa a Padurii). Aceste mape sunt mape de nivel mare, in care playerii de nivel mic nu vin. Plus, minereurile vor fi mai rare deci farmul si cautarea vor fi in toi; Templul Hwang are zona Azraelului, aici fiind un motiv pentru macar un zacamant odata la nu stiu cate ore.
➤ Modificarea ratei de drop la perle. Nimeni nu mai sta la pescuit. Am lipsit de pe server si inca n-am inteles prea bine de ce nu mai vad playeri la pescuit, dar nici nu trebuie sa imi fie explicat motivul, deoarece consecinta vorbeste de la sine.
➤ Modificarea dropului la Otravite. Se cam arunca otravitele pe jos. Acum serios.
➤ Modificarea damage-ului la Saman si Sura. Adica mna, daca pui magie pe tine, atunci samanul e egal cu 0. Si am inteles ca asa e si la sura, acum aici nu sunt sigura. Ce vreau sa spun nu se refera la faptul ca trebuie sa ridicam samanul in slavi ca am eu samanca si vreau sa-i gonesc pe toti cerc (nu ca m-ar deranja, chiar imi convine :>) dar asta am vazut, samanul este egal cu 0 pentru un caracter de orice tip care are magie pe el. Pe cand restul caracterelor le vad stabile ca si damage. Acum poate ma insel eu, dar vreau macar o verificare in ceea ce priveste damage-ul la saman pe caracter cu full magie sau macar pe aproape.
➤ Faaaaceti va rog eu mult scroll-urile alea sa functioneze in orice regat =))))). Bai, e disperant! =))) M-am mutat la rosii si nu pot folosi scroll-urile la albastrii, imi vine sa mor ma cand trebuie sa fac 100 de drumuri. =)))
➤ Costumele Azrael si Frezele Azrael cred ca le dorim cu totii. Propun implementarea lor cu bonusuri PVM si cu o durata de 3-5-7 zile (durata sa varieze iar timpul sa fie consumat chiar daca nu este folosit). Plus de asta, rata de drop sa nu fie chiar rara incat sa nu le vezi deloc pe server decat la aia care stau non-stop, dar nici sa le vezi la tot serverul. O rata moderata zic eu, si sa fie dropate din Lada lui Azrael, sa faca totul mai interesant in ceea ce priveste si accesoriile, dar si costumele. Stiti sentimentul ala de „Aoleu, ce o sa pice?”, nu-i asa? Ei, sentimentul asta as vrea sa fie redat.
➤ Modificarea neaparata a Azraelului. Se face foarte usor, chiar si un player, singur, il poate face.
Opinie: accesoriile am gasit ca fiind singurul lucru nou ce ar putea fi implementat, care sa nu strice atmosfera jocului si sa nu se duca totul in extrema in care trebuiesc aduse updateuri cu prostii precum mapele Beta, armele/armurile/accesoriile Beta. Sufletul Cristal apartine perioadei clasice si se integreaza perfect in prezentul jocului, avand implementat Azraelul si Scutul Titan, care sunt contemporane cu accesoriile. Damage-ul ar trebui cel putin verificat, la rasele Saman si Sura pe caractere cu full magie, si daca se considera ca damage-ul este mic in comparatie cu celelalte rase atunci sa fie ridicat putin. Otravitele si perlele o duc cam greu, trebuie neaparat o revizuire la drop. Nu-si are rostul blocarea unui caracter dintr-un regat diferit de a se deplasa in altul folosind scroll-ul, deci scroll-urile ar merita modificate incat sa mearga deplasarea catre alte regate. Costumele Azrael ar avea ca bonus comercializarea lor catre playerii mai mici cu mai multi bani, si farmeri pentru bonusurile lor PVM, inafara faptului ca sunt estetice si de ajutor pentru playerii de nivel mare. Adica va dati seama ca un costum nu o sa fie 3kk, si odata cu ele pot profita si cei mai mici si cu bani de un ajutor in plus la PVM, pentru care ar plati bine si ar fi un nou obiect din care sa se faca bani, inafara de Vrajeste Obiectul. Azraelul ar trebui batut in CEL PUTIN 3 oameni cu bonusuri calumea spre full, parerea mea, asta din cate mai tin eu minte de pe vremea cand eram mica si cu mucii la nas si ma uitam pe Youtube la Bestia69.
Image
✨🌸 𝓰𝓸𝓭𝓭𝓮𝓼𝓼 🌸✨
𝐍𝐚𝐦𝐞: [𝐇]𝐄𝐢𝐧𝐬𝐳𝐚
𝐋𝐞𝐯𝐞𝐥: 𝟖𝟖
𝐂𝐥𝐚𝐬𝐬: 𝐃𝐫𝐚𝐠𝐨𝐧 𝐅𝐨𝐫𝐜𝐞 𝐒𝐡𝐚𝐦𝐚𝐧
𝐄𝐦𝐩𝐢𝐫𝐞: 𝐒𝐡𝐢𝐧𝐬𝐡𝐨𝐨
slevasandrei
Membru M2L
Membru M2L

Thu Jun 06, 2019 9:35 am

Nume caracter: Dei
De cat timp joc M2L: In jur de 2-3 luni
Propunere: - Drop-ul la Piatra Spiritului sa fie putin mai mare.
- Poate niste freze permanente
- Pentru a fructifica evenimentul bookday, ar putea fi indrodusa optiunea de a utiliza in acelasi timp atat manual cat si carte de competenta.
- Sa nu va intindeti prea mult in afara limiteor clasicului metin, caci asta il face sa ramana special.

Opinie: Ceea ce am propus e mai mult un ajutor pentru incepatori. Facand mai usor abilitatile si netrebuind sa investeasca atat de mult pentru a atinge P, va fi mai usor pentru noii playeri in a se acomoda, drept urmare vor creste sansele sa ramana pe server. Iar legat de freze, banuiesc ca toti ar dori una permanenta. Sper sa fie de folos 😀😀
Enzo
Membru M2L
Membru M2L

Fri Jun 07, 2019 9:09 am

Nume caracter: Enzo
De cat timp joc M2L: Aproximativ 3luni.
Propunere: - Event in fiecare zi
- Adaugarea mountilor ( Mistret, Leu,Lup,Tigru ) sau macar a autorizatiilor de mount.
-Cresterea sansei la drop la piatra spirit.
- Sa se poata antrena si manualele de la bookday in acelasi timp cu cartile competentei.
-Itemele beta ( hartile beta)
Opinie : In opinie cu cele de mai sus putem atrage playeri.
nunus12
Membru M2L
Membru M2L

Sun Jun 09, 2019 6:14 pm

Nume caracter: - nunus12
De cat timp joci M2L: - 3.03.2018
Propunere: - Avand in vedere c-am prins diferite "ere" ale serverului as vrea ca acesta sa ramana 100% autentic insa stim cu totii ca asta nu e posibil din pricina faptului ca e prea "HARD" pentru unii invatati cu servere pokemon. Suntem o mana de playeri care jucam zilnic si ne dorim concurenta sau mai bine spus, populare. In alta ordine de idei as vrea sa propun urmatoarele:

-Modificarea sansei de drop la Piatra Spiritului si la Vrajeste Obiectul [cu full drop si manusa, in conditiile in care dau 3,4k in metinele de 45(calculati voi cate metine sparg in 2 ore), prin in jur de 50 maxim 60 de schimba pe manusa si SS-uri destul de putine (e drept ca nu le-am numarat dar e vizibil pe piata)]. Acum ceva timp un schimba varia intre 2.7 si 3kk iar acum a ajuns la 4kk ceea ce e foarte greu pentru playerii noi.

-Zilnic vad si chiar am patit ca playerii vechi (cu iteme full sau aproape full pvp) sa vina in vale si sa omoare pe cei mai slabi pentru ca nu au ei loc pentru caracterele lor si avand in vedere ca se joaca pe 4 ch-uri iar spatiul alocat nu e suficient pentru toata lumea, as vrea fie sa implementata o harta de farm cu restricite de nivel[ maximum nivel 40 (deoarece sunt multi ce au 36 pentru al 3-lea skill)]fie sa spawn-ati metine de de 45/40 in alte zone precum Desert sau Zona breslei. Totodata, daca se ia in calcul varianta Desert (si stiu ca deja sunt multe metine spawn-ate, insa e multa alergatura intre ele) sa se scoata respawn-ul Testoasei in jurul oazei.

Contar la ce a cerut "Arche" (dar ii respect alegerea), as vrea ca evenimentul "BOOKDAY" si "CONTRABANDA CU PIETRE" sa fie evenimente de genul "pinned" intr-o anumita zi a saptamanii deoarece e singura modalitate mai usoara pentru playerii noi sa faca ceva banuti astfel incat sa se ridice.

As vrea ca evenimentul OX sa se organizeze o data pe luna, acest fiind anuntat prin vot pe pagina de Facebook intr-o zi a saptamanii (in functie de votul player-ilor)cu premii pe masura si totodata cu asta as vrea o restrictie de IP, deoarece sunt playerii vechi ce intra cu +2 conturi (exemplu ox-ul de vineri--30 40 de baloane de aur in magazine...banuiesc ca se subintelege). Mi-ar place sa vad un OX ca pe RO in vremurile vechi cand se statea pana la ultimul player si acela primea un bonus special. Aici ma refer la intrebari mult mai dificile si acces pentru fiecare player indiferent de nivel.

Propun modificarea scroll-urilor de teleportare. In acest sens as vrea sa le putem utiliza si in alte regate (astfel putem promova farm-ul la Capitan Bestie).

Scaderea sansei de drop la Otravita sau chiar reimplementarea ei la drop din cuferele Ingerului cu Coasa.

De acord cu Freza si Costum Azrael dar si mount-urile clasice dar si cu antrenarea cartilor de la BOOKDAY in acelasi timp cu cele de competenta.

"Angajarea" unui 'promoter' cu 100k abonati ar fi mai utila serverului decat a 10 cu cate 4-5k fiecare (nu detin informatii necesare legat de asta ci doar imi dau cu parerea). De asemenea ar trebui sa extindeti sectiunea "STAFF" prin adaugarea unui GM sau chiar doi. Deseori am intalnit ca voi sa nu puteti fi activi iar player-ii sa se razvrateasca asupra voastra. Stiu ca e greu cu increderea dupa ce s-a intamplat cu Lv99 insa nu toata lumea e la fel. Ca sursa de increde puteti selecta dintre playerii vechi si activi in prima instanta, in urma unui "interviu" detaliat.

NU STRICATI AMBIANTA CU DECIZII PRIPITE! NOI CEI VECHI IUBIM SERVERUL SI DACA VOI NE AJUTATI NOI VA AJUTAM!

Opinie: Tot ce am scris mai sus, cu unele greseli de ortografie, sunt lucruri observate in decursul timpului. Poate intr-o oarecare masura ajuta sau nu serverul si/sau playerii noi. Cu mare drag sunt si voi fi alturi de el doarece prin el traiesc nostalgia "vremurilor demult apuse".
Kill
Membru M2L
Membru M2L

Tue Jun 11, 2019 9:29 pm

Nume: Play2Kill
Un an vechime pe server
Serverul este ok,singurul lucru pe care il strica este pvp-ul.Rasele nu sunt deloc echilibrate iar daunele sunt prea mari pentru cat de putin hp si aparare este pe server.Mai exact,samanul leac este cel mai slab caracter din joc,pe langa faptul ca acesta creste cel mai greu,daunrle lui vs full magie si scut este de 1k pe skill la full int si hh,samanul zmeu la fel,este foarte prost in pvp,un saman full pierde in fata altei rase care nu are nici piatra si scut antisaman,la batai generale nu scade aproape deloc,am peste 100k minute pe sura bm,lvl 99,pot spune cu siguranta ca am cele mai bune iteme de sura neagra de pe server,problema principala la el nu este ca da prea putin(cu toate ca si asta e o problema) ci faptul ca isi ia prea mult comparat cu daunele pe care el le provoaca,dau 1k pe skill si 2k pe sfera in timp ce primesc 1-1,5k pe hit cu patrundere si 4-5k pe skill de la alte rase,la generala la fel,am sura am si sura bm ambii lvl 99 aceleasi iteme iar cu bm-ul nu ma simt cu mult mai rezistent fata de am cu toate ca protectia ar trebui sa ajute enorm.multi jucatori s-au lasat de bm ori s-au mutat pe arme din aceasta cauza,ninja arc si war aura de lvl mare nu prea sunt,dar din cate am obs acestea par cele mai echilibrate rase,pe cad ninja lame.sura arme si warul mental sunt prea puternici,aceste 3 caractere dau peste 10k critica pe skill pe full aparare,practic peste jum de viata unui alt caracter full,mentalul e cel mai puternic caracter din joc,un mental full daca prinde critica bate pe oricine,indiferent cine esti sau ce iteme ai,toti mentalii fac asa,auto atac spirit urmat de zdrobire si esti mort sau ramai cu un sfert de viata,pe ro sau alte servere pvp mentalul tot da tare,dar nu asa de tare,in schimb te poti feri mai usor de abilitatile "zdrobire"si "atac spirit",pe legend daca mentalul iti da atac spirit,peste 1 secunda nu te poti misca deci iti iei zdrobirea garantat si in alte cazuri,te feresti,esti departe de el dar tot primesti daune,ar fi bine daca mentalul ar putea rata mai usor skill-urile deoarece asa nu oricine poate juca mental,sa fie o diferenta intre un jucator bun si cu experienta de mental si altul care nu are gara da skill-uri ca disparatul si castiga la duel sau provoaca daune enorme la batai generale,
P.S. am toate rasele nivel mare si iteme,pentru fiecare rasa,vreau sa ma intelegeti ca nu favorizez un caracter anume eu tot ce vreau e sa jucam toti ce ne place nu ce este mai puternic si cel mai bun sa castige
Spike
Membru M2L
Membru M2L

Mon Jun 17, 2019 1:46 am

Da, tind sa va dau dreptate în legătură cu PVP-ul e ceva de lucru, chiar nu este un echilibru între rase si nu e o noutate asta, sincer mie unul prea puțin imi pasa, oricum mă joc orice caracter fie el mai slab sau mai puternic, Pro adaugare mounti ( mistret, leu etc) pro marire rata vrajeste( practic e cam singurul lucru pentru care mai joc si costa cam mult) în rest după cum am zis, nu vreau sa mai intervin prea mult, faceti ce vreti voi.
Spike
Membru M2L
Membru M2L

Mon Jun 17, 2019 8:01 am

Spike wrote:
> Da, tind sa va dau dreptate în legătură cu PVP-ul e ceva de lucru, chiar nu
> este un echilibru între rase si nu e o noutate asta, sincer mie unul prea
> puțin imi pasa, oricum mă joc orice caracter fie el mai slab sau mai
> puternic, Pro adaugare mounti ( mistret, leu etc) pro marire rata vrajeste(
> practic e cam singurul lucru pentru care mai joc si costa cam mult) în rest
> după cum am zis, nu vreau sa mai intervin prea mult, faceti ce vreti voi.

Edit : poate si un pergament de schimbat numele...
Spike
Membru M2L
Membru M2L

Mon Jun 17, 2019 8:06 am

Am putea veni si cu o mapa farm lv 95+
Sper ca propunerea sa fie luata in considerare si nu respinsă din prima faza ca cele din trecut gen implementarea dropului de otravita, etc.
Prin respingerea unor propuneri de genul nu faceti decat sa amânați ceva bun si util unor playeri ca mine care nu se mai satură de farm .
Post Reply