Propunere (CU RASPUNS)

În această secţiune veţi putea propune orice sugestie pentru îmbunătăţirea serverului.
Locked
spawn2z
Membru M2L
Membru M2L

Sun Jun 02, 2019 4:13 pm

Nume Caracter: Ghost1
De cat timp joc: 1 an si ceva nu stiu sigur,
Propunere: 1 Scoaterea evantului contrabanda de pietre , Scoaterea evantului book day,
2 Adaugare evant pvp ,Adaugare cercei cu mobi de lev 62 la azrel ,As vrea si beta cu pet,fara alchimie sau mantie lev maxim 105 arme armuri coifuri etc lev 105 Adaugare bosii de 105 neymar dragonu de pamant etc Adaugare evant cu upuri nu se gaseste pe piata buzduganul orcilor oasele degetului ochii de paianjen picioare de painjen perle leacuri necunoscute etc.
Opinie 1: Scoaterea evenimentelor de la propunerea 1 Total nefolositoare nu participa nimeni sunt egal cu 0 inlocuirea lor cu alte evanturi evenimentele se baga degeaba nu intereseaza pe nimeni
Opini 2: Adaugarea evantului pvp trebuie luat in considerare multi playeri au terminat itm pvp si le are degeaba, deasemenea un evant pvp ar ajuta piata la vanzarea itmelor ,Beta ar trebuie ca nu mai ai ce face pe servar inteleg ca e old school dar un servar fara playeri Parerea mea este ca Beta ar atrage playeri, cei vechi dupa servar se retrag incet incet nu prea mai au ce face si mai bine ar fi sa facem cumva sa atragem plaery noi sunt multi plaery vechi care farmeaza cu farmeri mici ofera ceva pentru ei, sa poate veni cei noi sa aiba unde farma
[GA]Beebo
Administrator
Administrator
Has thanked: 1 time

Wed Jun 12, 2019 9:59 am

spawn2z wrote:
Sun Jun 02, 2019 4:13 pm
Nume Caracter: Ghost1
De cat timp joc: 1 an si ceva nu stiu sigur,
Propunere: 1 Scoaterea evantului contrabanda de pietre , Scoaterea evantului book day,
2 Adaugare evant pvp ,Adaugare cercei cu mobi de lev 62 la azrel ,As vrea si beta cu pet,fara alchimie sau mantie lev maxim 105 arme armuri coifuri etc lev 105 Adaugare bosii de 105 neymar dragonu de pamant etc Adaugare evant cu upuri nu se gaseste pe piata buzduganul orcilor oasele degetului ochii de paianjen picioare de painjen perle leacuri necunoscute etc.
Opinie 1: Scoaterea evenimentelor de la propunerea 1 Total nefolositoare nu participa nimeni sunt egal cu 0 inlocuirea lor cu alte evanturi evenimentele se baga degeaba nu intereseaza pe nimeni
Opini 2: Adaugarea evantului pvp trebuie luat in considerare multi playeri au terminat itm pvp si le are degeaba, deasemenea un evant pvp ar ajuta piata la vanzarea itmelor ,Beta ar trebuie ca nu mai ai ce face pe servar inteleg ca e old school dar un servar fara playeri Parerea mea este ca Beta ar atrage playeri, cei vechi dupa servar se retrag incet incet nu prea mai au ce face si mai bine ar fi sa facem cumva sa atragem plaery noi sunt multi plaery vechi care farmeaza cu farmeri mici ofera ceva pentru ei, sa poate veni cei noi sa aiba unde farma
1. In mod normal nu le putem scoate pentru ca fac parte din gameplay-ul hard
2. Evenimentul pvp se va organiza o data pe luna dupa turneul pvp din august
3. Aici este mentionat: Atentie: Se vor citi toate propunerile si opiniile voastre insa dorim sa va atragem atentia update-urile de tip ITEME BETA/HARTI BETA/ACCESORII BETA nu se vor implementa pe server!, Server-ul nostru trebuie sa reprezinte in continuare PVM HARD OLDSCHOOL 2008-2010!
4. Cel mai probabil nu exista buzdugan, picioare, ochi de paianjen, perle,leacuri pentru ca nu se farmeaza indeajuns (insa problema este remediabila)

Toate propunerile sunt luate in considerare insa nu dorim sa avansam de la modul nostru de joc. Pentru ca acest mod de joc de face foarte diferiti fata de alte servere si nu dorim sa ne deplasam de la el.
Locked