Cerere [H]elper ! (ACCEPTAT)

In aceasta sectiune poti sa faci o cerere pentru helper
Locked
LuminaNoptii
Helper server
Helper server

Tue Jun 04, 2019 12:28 pm

Nume real: Alberto
Varsta ta: 20
De unde provi: Bucuresti
Cu ce te ocupi: Antrenor Fitness
Care este hobby-ul tau: Muzica,Sport
O descriere despre tine: Sunt o fire foarte sociabila dar si dinamica.

Numele caracterului: Support
Nivelul detinut pe joc: 77
Minute jucate (ScreenShoot): https://postimg.cc/MfJxLSnm
De ce crezi ca meriti Helper?: Sunt activ,si din cate stiu mai sunt [H]elperi in -STAFF- dar din pacate din ce am vazut eu.... sunt cam inactivi si cand intra n-au nicio legatura cu playeri....
-Eu as vrea sa iau acest grad din dorinta de a ajuta playeri noi care au nevoie de ajutor/intrebari legate din joc,si o fac din pasiune nu din obligatie,si consider ca acest grad nu este doar pentru a ajuta playeri noi... si pentru a mentine ordinea si disciplina pe server [limbaj vulgar,hack,reclame alte sv,etc]
Sper sa imi acordati o sansa!
Toate ce le bune :*

Esti deacord cu decizia luata de staff in cazul in care nu vei fii acceptat?: Normal ca voi fi de acord cu decizia in caz de sunt refuzat,dar nu prea vad de ce s-ar intampla chestia asta...,Servarul chiar ar avea nevoie de un [H]-Activ!
[GA]Beebo
Administrator
Administrator
Has thanked: 1 time

Fri Jun 07, 2019 2:04 pm

Salutare,

Doresc sa te informez faptul ca ai fost ACCEPTAT pentru gradul de helper al server-ului metin2legend.ro
Termenul este de 14 zile in teste dupa expirarea termenului va vom spune daca drumul se sfarseste aici sau continua.

Vei primi un mesaj privat cu detaliile de contactare, termentul de raspuns este de 3 zile
Locked